ye-logo.v1.2

Рух тролейбусів у Хмельницькому відновили

Суспільство 2116
Протягом дня періодично в різних мікрорайонах міста рух електротранспорту, у зв
Протягом дня періодично в різних мікрорайонах міста рух електротранспорту, у зв'язку з відключеннями електрики, може зупинятися. Фото: КП "Електротранс"

Протягом дня в русі електротранспорту можливі перебої через зменшення лімітів напруги енергетиками.

Сьогодні, 24 січня, у Хмельницькому в ранковий час через відсутність напруги в різних мікрайонах міста був зупинений рух тролейбусів. Наразі (станом на 10:00), як повідомив сайту «Є» Сергій Бобух, директор КП «Електротранс», рух електротранспорту відновили. Утім, за його словами, протягом дня, періодично в різних мікрорайонах міста рух електротранспорту, у зв'язку з відключеннями електрики, може зупинятися.

«Рух тролейбусів наразі в місті відновили. Протягом дня періодично в різних мікрорайонах міста рух електротранспорту, у зв’язку з відключеннями електрики, може зупинятися. Ми будемо інформувати про це мешканців міста. Окрім того, енергетики зменшили нам ліміти напруги, тож випуск тролейбусів на вулиці міста зменшився до третини. Щойно ліміти напруги будуть збільшені, ми будемо на маршрути випускати додаткові одиниці транспорту», - зазначив Сергій Бобух.

За актуальною інформацією щодо змін у русі електротранспорту радять стежити за повідомленнями на офіційній сторінці підприємства у фейсбуці.

Нагадаємо, сьогодні, 24 січня, енергетики попередили мешканців області про ймовірні тривалі відключення світла. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую