ye-logo.v1.2

„Fiori della VITA”, або Ексклюзивні купальники від хмельничанки Надії Жук

Суспільство 3890 1
Фото: Фото Наталі СЕРДЮК та Валерія ЖУКА.

Подібного в Україні, а що вже говорити про Хмельницький, не робить ніхто.

Шити одяг для купання та засмаги, власноруч створюючи бісером, блискітками  та камінням вигадливі візерунки, особливо, коли немає нічого, окрім ідей та непереборного бажання – це, щонайменше, дуже сміливо.
Від  депресії  до  нової  колекції  –  один  крок
Першим Надійчиним швацьким досвідом був одяг для ляльок, який вона строчила на маминій електричній машинці. Її Барбі на дитячих забавках завжди дефілювали у модних обновках. Аби півроку тому примусити себе робити купальники, героїні нашого матеріалу потрібен був добрячий поштовх. І ним стало розчарування у дружбі, що потягнуло за собою шалену зимову депресію. Як далі жити? „Я знала, що хочу щось робити, але не знала, що саме, – розповідає Надя. Купальники шила собі давно – на них, взагалі, ніколи не витрачалася. Один із купальників (його я пошила в Єгипті під час медового місяця) побачила в Інтернеті на фото моя знайома. Саме Марина під час невеселих думок, які терзали мою душу, попрохала пошити їй подібний”.
Резинка  на  вагу  золота
До Марининої поїздки на море залишалися лічені дні, коли виявилося, що в жодному з місцевих магазинів з продажу фурнітури немає звичайної, але такої необхідної, резинки для купальників. Надя шукала її через Інтернет по усьому світові, а резинка лежала на складі у Москві. Усіма правдами і неправдами зустрічала дівчина поїзд „Москва-Хмельницький”, аби отри-мати з рук провідника жаданий пакунок. „Марина, таки, поїхала на відпочинок в обновці, – посміхаючись, каже Надя, – і саме їй я вдячна за те, що створила свою першу колекцію купальників”.
Аби підтримати дружину, Валерій – Надіїн чоловік, спеціально почав займатися фотосправою. Крім того, зараз він розробляє сайт, де можна буде переглядати і замовляти речі з її колекцій (www.fiori.com.ua). Тут же жінки зможуть вільно обирати необхідні розміри і моделі  бюстгальтерів і трусиків, оскільки, „верх” і „низ” купальників можна розпаровувати. В середньому така покупка обійдеться десь у чотири сотні. Авторка колекції запевняє, що будь-яка представниця слабкої статі почуватиметься у її купальнику бездоганною богинею.
Головна  родзинка  –  ручна  вишивка
Свої ідеї й натхнення Надія Жук черпає з квітів. Тому її перша колекція, виконана у блакитно-синіх кольорах, має назву „Незабудка”, а власна майбутня компанія називатиметься „Fiori della VITA” – „Квіти життя”.
„Я постійно купую купальники дорогих фірм і розбираю їх на клаптики, – ділиться секретом дизайнерка, – аби лише зрозуміти, як вони робляться професіоналами. І, як не парадоксально, часто знаходжу недоліки. Свої моделі я шию лише з якісних матеріалів і завжди ретельно їх перевіряю – перу, прасую, викручую і висушую по декілька разів”.
Купальники Надії Жук кардинально відрізняються від інших буянням вишивки ручної роботи. Крім того, в її пляжній колекції – легкі сукенки, туніки, паски та прикраси з біжутерії. Поки що ідея не приносить доходів, а виключно – моральне задоволення. Але Надія зізнається, що коли сідає за вишивку – їй уже нічого не потрібно.Коментарі:

Ксюша 07.10.2010 11:11

Классно!!!!! У нас рождаются дизайнеры!!!!!!! Париж,Милан, держитесь!!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую