ye-logo.v1.2

Гуртожиток для вимушених переселенців облаштовують у Солобковецькій громаді

Суспільство 1370
Другий поверх поліклінічного приміщення в Солобківцях переоблаштовують під сучасний гуртожиток
Другий поверх поліклінічного приміщення в Солобківцях переоблаштовують під сучасний гуртожиток. Фото: надане сайту "Є"

Уже з квітня тут зможуть проживати близько двох десятків людей.

Гуртожиток для вимушених переселенців облаштовують в Солобківцях, що на Ярмолинеччині. Другий поверх поліклінічного приміщення переоблаштовують під сучасний гуртожиток для людей, яких війна змусила покинути рідні домівки. Наразі тут вже замінили дерев’яні вікна на пластикові, встановили нову проводку й відремонтували стелю.

Окрім затишних комфортних кімнат, у закладі має бути два санвузли з душовими кабінами й встановленими пральними машинами, а також загальна їдальня з кухнею. Про це сайту «Є» розповіла виконуюча обов’язки директора Центру надання соціальних послуг Ольга Войцехівська.

За її словами, на роботи уже використали мільйон сімсот тисяч гривень (кошти громади й освітньої субвенції). Для завершення задуманого планується освоїти ще 260 тисяч.

«На території Солобковецької громади наразі проживає 146 внутрішньо переміщених осіб, - розповідає Ольга Войцехівська. - Частина - у приватному секторі. Багатодітна та сім’я пенсіонерів мешкають в облаштованому тимчасовому житлі в «Денному центрі надання психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства».

На роботи уже використали мільйон сімсот тисяч гривень

За її словами, в новому облаштованому приміщенні, зможуть знайти прихисток ті, кого війна змусила покинути рідні домівки і потребуватиме житла.

Читайте також: Безпечний простір для жінок запрацював у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую