ye-logo.v1.2

Хмельничани хочуть перевести до ПЦУ храм на Гречанах

Суспільство 2583
Цього ж дня московський патріархат позбавили права користуватися ділянкою, на якій стоїть церква
Цього ж дня московський патріархат позбавили права користуватися ділянкою, на якій стоїть церква. Фото: автора

Людей закликають прийти туди на 18-у годину.

Сьогодні, 4 квітня, частина хмельничан мають зібратися біля Церкви Казанської ікони Божої матері, що на вулиці Шухевича, 11/2 (колишня вулиця Курчатова). Зокрема, вони хочуть домогтися переходу цього храму до Православної церкви України, з’ясували кореспонденти сайту «Є».

Як повідомив депутат Хмельницької міської ради Віталій Підгайчук, йому стало відомо, що священники почали вивозити з храму невідомі речі. Він закликає хмельничан зібратися біля церкви на вулиці Шухевича, 11/2 о 18:00.

«Збираємося зупинити розграбування церкви та перевести храм в ПЦУ. Наразі там працюють депутати, аби не дати вивезти майно», — зазначив Віталій Підгайчук.

Кореспонденти сайту «Є» вже побували на місці події та зустріли кількох депутатів міської ради. Олег Яницький розповів, що бачив, як священник виносив ікону та рясу. Однак пояснив, що то не церковні, а його особисті речі. Тож священнику запропонували подумати про перехід до Православної церкви України. А о 18-й годині люди запитають його думку.

Нагадаємо, 4 квітня міська рада позбавила релігійні організації Української православної церкви московського патріархату права користуватися землею комунальної власності. Це стало відповіддю на побиття у Свято-Покровському кафедральному соборі захисника України Артура Ананьєва.

Загалом в московського патріархату забрали 13 комунальних ділянок. Серед них земля, на якій розташована церква Казанської ікони Божої матері. Площа цієї ділянки становить 0,1236 гектара.

Читайте також: У хмельницькому соборі знайшли бібліотеку з антиукраїнською літературою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую