ye-logo.v1.2

Вільний час із користю: хмельничан запрошують на екологічні заходи

Суспільство 887
Працівники Центру запрошують дітей та дорослих на різноманітні заходи, поєднані екологічною тематикою
Працівники Центру запрошують дітей та дорослих на різноманітні заходи, поєднані екологічною тематикою. Фото: з фейсбуку "Гуфі-центру"

Із настанням періоду літніх канікул, навчальний центр поводження з відходами «Гуфі-центр» збільшив кількість заходів для дітей та дорослих.

Окрім вже звичних екскурсій, щотижня працівники Центру запрошують дітей та дорослих на різноманітні заходи, серед яких перегляд фільмів та мультфільмів, а також майстеркласи.

«Всі заходи, які відбуваються у нашому Центрі, безпосередньо пов’язані з тематикою захисту довкілля, - розповідає його координаторка Світлана Каритун. - В червні плануємо перегляд кінофільму для більш дорослої аудиторії. А також низку майстеркласів – розпис тканинних торбинок та скляних баночок, виготовлення іграшок зі вторинної сировини. Всі анонси будемо розміщувати у наших соцмережах».

Як зазначають працівники, влітку аудиторія «Гуфі-центру» збільшується: на пізнавальні екологічні екскурсії приходять групи дітей з різноманітних літніх та навчальних таборів. Проте, навчальний простір з п’ятьма залами із самого початку був розрахований як на дитячу, так і на дорослу аудиторію міста.

Влітку аудиторія «Гуфі-центру» збільшується: на пізнавальні екологічні екскурсії приходять групи дітей з різноманітних літніх та навчальних таборів

За словами Світлани Каритун, від дня заснування Центру з осені 2021, станом на сьогодні до нього вже завітало 13 тисяч осіб. І з кожним днем кількість людей тільки зростає. Тому що це цікавий новітній простір, в якому в пізнавальній формі розповідають про важливі речі для навколишнього середовища. Головна ціль - не тільки проінформувати суспільство про існуючі проблеми, а й запропонувати дієві методи для їх вирішення.

Навчальний простір Центру з п’ятьма залами із самого початку був розрахований як на дитячу, так і на дорослу аудиторію міста

«Ми розповідаємо не тільки про сортування як один із основних видів боротьби зі сміттям. Ми також навчаємо, як можна зменшити кількість відходів, використовуючи в своєму повсякденному житті багаторазові альтернативи. І говоримо, що більшість того одноразового, що ми використовуємо, це зло для нашого довкілля. Також ми говоримо про можливості повторного використання речей», - зазначає пані Світлана.

У Центрі навчають не тільки сортуванню сміття, але й свідомому зменьшеню кількісті відходів

І додає, що робота «Гуфі-центру» також певним чином впливає на свідомість людей: вони починають задумуватися про те, що вже зараз можна починати змінювати свої звички, щоб майбутнє міста, в якому вони живуть, було набагато чистішим.

За останні роки еко-свідомість хмельничан змінилася на краще, відмічають працівники екологічної сфери міста. Цю тенденцію відслідковують у високих показниках сортування пластику та скла, а також по кількості відвідувань хмельничанами екобусу. До речі, з розкладом його курсування на червень можна ознайомитися тут.

Читайте також: Подорожуємо Хмельниччиною: водоспад Бурта – мальовниче диво на Дунаєвеччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую