ye-logo.v1.2

Мешканець Шепетівщини «придбав» сучасний гаджет за півмільйона гривень

Кримінал 1842
Інтернет-шахраї переконали потерпілого оформити замовлення на сертифікований найсучасніший гаджет за привабливою ціною
Інтернет-шахраї переконали потерпілого оформити замовлення на сертифікований найсучасніший гаджет за привабливою ціною. Фото: ілюстративне freepik.com

Інтернет-шахраї впродовж року доброзичливо розмовляли з чоловіком: «пересилали» товар з-за кордону та обіцяли повернути кошти.

44-річний житель Нетішена звернувся за допомогою до поліції. Чоловік звинувачує в шахрайстві псевдопродавців, які займалися продажем елітних гаджетів через мережу Інтернет.

За інформацією Шепетівського районного управління поліції, чоловік придбав найсучасніший мобільний телефон з-за кордону, витративши 557 тисяч гривень. Інтернет-шахраї переконали потерпілого оформити замовлення на сертифікований найсучасніший гаджет за привабливою ціною. Після перерахування грошей умови отримання товару постійно змінювалися.

Згодом, «продавці» обіцяли повернути кошти, проте не робили цього впродовж року. Увесь цей час аферисти продовжували підтримувати зв'язок з чоловіком. Вони були настільки переконливими, що потерпілий продовжував їм переказувати кошти. Зрештою, чоловік зрозумів, що став жертвою інтернет – шахраїв та звернувся до поліції.

Тепер правоохоронці встановлюють усі обставини події й закликають громадян бути обачнішими при замовленні коштовних речей через мережу. А також дбати про безпеку власних коштів та використовувати всі можливі засоби захисту під час укладання угод в інтернеті.


Читайте також: У Кам’янці-Подільському судили пенсіонерку, яка поширювала російську пропаганду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую