ye-logo.v1.2

Питна вода, пальне, лопати та білизна: Хмельниччина продовжує допомагати Херсонщині

Суспільство 1475
Серед вантажу: 44 тони питної води та 15 тисяч літрів пального
Серед вантажу: 44 тони питної води та 15 тисяч літрів пального. Фото: Хмельницької ОВА

Гуманітарні вантажі покликані допомогти херсонцям впоратися з наслідками російського теракту.

Вчора, 9 червня, Хмельниччина відправила черговий вантаж із необхідними речами для жителів Херсонщини, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. Про це повідомили у пресслужбі обласної військової адміністрації.

За її інформацією, що впродовж кількох днів вже було відправлено 44 тони питної води та 15 тисяч літрів пального. Тепер на південь повезли 20 генераторів, 200 лопат, гумові чоботи та одяг. А також матраци, необхідну побутову хімію, постільну білизну та ковдри.

Перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін розповів, що відправляти гуманітарні вантажі на постраждалу територію хмельничани будуть стільки, скільки це буде потрібно.

 

Черговий гуманітарний вантаж відправили на Херсонщину. Фото: Хмельницької ОВА

"Сьогодні завдяки запасам держрезерву та спільно з волонтерами і підприємцями об’єдналися, щоб сформувати необхідну допомогу нашому регіону-побратиму та його жителям. Разом ми подолаємо не тільки лихо, а й підлого ворога”, – зазначив Сергій Тюрін.

Завдяки допомозі міжнародних організацій, було відправлено двадцять генераторів на потреби постраждалого регіону. Фото: Хмельницької ОВА

Нагадаємо, що з перших днів після терористичного акту, який був здійснений росіянами на Каховській ГЕС, Хмельницька обласна адміністрація постійно тримає зв'язок з представниками військової адміністрації Херсонщини. Це допомагає швидко закрити запити на вкрай необхідні речі для тих, хто безпосередньо займається евакуаційними роботами, так і для постраждалих цивільних людей.

Крім того, на Хмельницький залізничний вокзал продовжують прибувати евакуаційні поїзди з Херсона. Черговий з них прибув сьогодні, 10 червня. Надзвичайники зустрічають людей на пероні, де надають за необхідності медичну та психологічну допомогу.

До Хмельницького прибув черговий евакуаційний поїзд з херсонцями, які рятуються від повені. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Як розповів журналістам  інтернет-видання «Є» Сергій Тюрін 8 червня, у Городоцькій громаді вже підготували місця для розселення людей. Це перша локація, яка прийматиме евакуйоване населення Херсонщини. Загалом же по області підготовано близько двох тисяч місць.

Читайте також: Підрив Каховської ГЕС: частину жителів підтоплених населених пунктів евакуюють на Хмельниччину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую