ye-logo.v1.2

Відбудеться «гаряча лінія» про пенсії, субсидії та пільги

Суспільство 4181
Відповіді на запитання можна буде отримати під час «гарячої лінії» з керівництвом головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області
Відповіді на запитання можна буде отримати під час «гарячої лінії» з керівництвом головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області. Фото: ілюстрративне ілюстративне pixabay.com

Запитання на цю тематику можна буде поставити фахівцям головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області під час «гарячої лінії».

Під час повномасштабної війни Україна зіткнулася не тільки з воєнною агресією, тимчасовою окупацією частини своєї території, а й із проблемою вимушеної внутрішньої міграції. Як отримувати пенсію за новою адресою, чи можна оформити субсидію в орендованому помешканні? На ці та інші питання щодо пенсійного забезпечення, отримання пільг та субсидій внутрішньо переміщені особи, які мешкають на території Хмельниччини, й усі інші мешканці області зможуть отримати під час «гарячої лінії» з керівництвом головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області.

«Гаряча лінія» відбудеться у вівторок, 19 вересня, з 13:00 до 14:00. Запитання можна задати, зателефонувавши за номером 067-905-95-55.

Якщо ви не можете зателефонувати у зазначений час, свої запитання можете вже писати у коментарях, у приватних повідомленнях або заздалегідь надіслати смс-повідомленням або на Вайбер чи Телеграм на цей номер. Крім того, питання можна надіслати запитання на електронну пошту: [email protected].


Також відбудеться пряма трансляція «гарячої лінії» у зазначений час на сторінці сайту «Є». Новини у фейсбуці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую