ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Нічне полювання заради дози

Суспільство 1873

З початку вересня у місті Кам’янець-Подільському було скоєно ряд грабежів. Місцеві правоохоронці вирахували можливого зловмисника та затримали.

Повідомлення про вчинені злочини були схожими: у вечірній час, в безлюдному місці, невідома особа зривала золоті прикраси з жінок та дівчат. Потерпілі описували грабіжника молодою особою спортивної статури, однак зазначали жіночність у рухах та погляді. Працівники сектору карного розшуку Кам’янець-Подільського МВ УМВС України в Хмельницькій області провели низку оперативно-розшукових заходів та встановили і затримали … грабіжницю. Безробітна 29-річна кам’янчанка, колишня відмінниця-красуня, професійна спортсменка, а сьогодні — наркозалежна та підозрювана у пограбуваннях. 

Дівчина потрапила у погану компанію, після чого її успішна спортивна кар’єра різко пішла вниз. Думки були лише про чергову дозу. І якщо спочатку вона вживала дорогі синтетичні наркотики, через нестачу коштів перейшла на звичайну «ширку». Саме заради неї вона і вчиняла пограбування. Ввечері одягала спортивний костюм, невелике волосся ховала під блайзером та виходила на «полювання». Обравши жертву та переконавшись, що на вулиці не має сторонніх, діяла миттєво: однією рукою штовхала жертву, іншою — зривала прикрасу і швидко тікала з місця злочину. Награбоване золото дівчина здавала у ломбарди, а виручені кошти витрачала на власні потреби.

Відносно затриманої порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 186 ККУ (грабіж), проводяться слідчі дії. Міру покарання за скоєне визначить суд, але кримінальним кодексом передбачена відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. З 2009 року, коли дівчина вперше потрапила у поле зору правоохоронців, вона двічі притягувалась до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую