ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Суд визнав законним присвоєння митрополиту Володимиру звання Героя України

Суспільство 1492
Предстоятель Української Православної церкви Московського патріархату Митрополит Київський і всієї України Блаженнійший Володимир (у миру Віктор Маркіянович Сабодан)
Предстоятель Української Православної церкви Московського патріархату Митрополит Київський і всієї України Блаженнійший Володимир (у миру Віктор Маркіянович Сабодан). Фото: Укрінформ

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову пенсіонера з Миколаєва Анатолія Ільченка.

Позивач просив суд визнати указ президента неправомірним, оскільки, на його переконання, таким чином глава держави втрутився в релігійну діяльність і вийшов за рамки своїх повноважень. Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", позивач підкреслив, що в указі президента не сказано про скоєння Предстоятелем Української православної церкви, митрополитом Київським і всієї України Володимиром (Сабодан Віктор Маркіянович) «героїчних подвигів», і не вказані жодні досягнення, за які глава УПЦ був удостоєний звання героя.

«У мене немає особистої неприязні до Володимира і православної церкви, я просто хочу, щоб президент не виходив за рамки своїх повноважень», - зазначив позивач.

Колегія суддів Вищого адмінсуду Україні сьогодні повністю розглянула позов і винесла постанову про відмову в його задоволенні. Представника відповідача, а також представника третьої особи на засіданні не було.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую