ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Вбивство Вадима Галузинського: судовий процес зрушив з місця

Суспільство 4546

Хмельницький міськрайонний суд продовжив слухати справу відносно 11 підсудних, більшість з яких обвинувачують у позбавленні життя 30-річного хмельничанина

Дослідування, на яке суд відправив справу ще в квітні, завершено. Попереду – встановлення причетних до вбивства Вадима Галузинського, якого до смерті забили 25 липня минулого року біля одного з нічних клубів обласного. На лаві підсудних десятеро чоловіків, ще один – у судовому залі. Щоправда, вони не всі обвинувачуються у вбивстві, а, за версією слідчих, є учасниками організованої злочинної групи «Мост». Потерпілих від них – тринадцять. Щоправда, лише двоє прийшли до суду – Ігор та Марія Галузинські, брат та дружина загиблого.

Але, як зауважив головуючий судя, якщо необхідно буде, то доставлять до суду і решту потерпілих. Поки що ж місце перебування двох не встановили, а решта дала «добро» проводити засідання без них. Відверто кажучи важко уявити, де б люди розмістилися, якби всі потерпілі явилися до суду. Зала, в якій слухають справу, вочевидь не розрахована на таку кількість людей – підсудні, адвокати, родичі.

Підсудні, згідно обвинувального висновку, були справжніми любителями «почистити» комусь пику. Особливо, у нічних клубах. Зокрема, одного разу вивели на вулицю двох охоронців та адміністратора закладу та покарали за те, що декількома годинами раніше ті не хотіли пускати до клубу у верхньому одязі їхнього голову групи.

Тієї ж ночі, 25 липня 2010 року, загиблий відпочивав разом із товаришами. В ранці він мав поїхати до пологового будинку, щоб забрати дружину із народженою донькою. Однак… розілляв на одну з відвідувачів склянку води. До нього підійшли двоє з вимогою вибачитися перед дівчиною, і Вадим пішов вибачатися. Як зазначено в обвинувальному висновку, після того, як загиблий вибачився, один із підсудних почав демонстративно наносити йому удари в голову, а той – захищатися. До чоловіків підбігли охоронці закладу, які вивели чоловіків на вулицю. У цей час до нічного клубу під’їхали ще декілька підсудних, які, дізнавшись, що відбулося, вирішили зателефонувати голові групи, якого не було в місті. Отримавши від нього наказ «знищити», чоловіки дочекалися, поки Галузинський залишиться сам на вулиці. Через певний час Вадим залишився один, а нападники почали його бити. За даними досудового слідства, потерпілий тікав від нападників у нічний клуб, де були його друзі, але втікти йому не вдалося – перед входом до клубу його зустрів один із підсудних, який штовхнув 30-річного хмельничанина і той впав. Інші ж підбігли на секунд 15-20 наносили удари руками та ногами, поки Галузинський не втратив свідомість. Після чого всі вони втікли з місця події.

До речі, прокурор у суді під час проголошення обвинувального вироку так і не зміг зачитати всі сторінки цієї справи. Каже, на це знадобиться два, а то й три засідань. Отже, як розвиватимуться судові події у цій справі, ми й надалі інформуватимемо наших читачів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую