ye-logo.v1.2

Приїхали! Рейковий автобус «Гречани-Вінниця» поламався

Суспільство 4809
Фото: Євгенія Дорофєєва

Три місяці (не враховуючи арешту) – саме стільки часу вірою і правдою прослужили комфортабельні два вагони, що сполучали Хмельницький із Вінницею – вранці, та навпаки – в обідню пору, зупиняючись на 13 станціях.

Вранці того дня, коли ми завітали на станцію Гречани, пасажири, які ще кільканадцять хвилин тому купили квитки на славнозвісний рейковий автобус, були змушені пересісти на електричку підвищеного комфорту. І хоча обидва провідники спершу настирливо переконували нас, що їхній потяг №804 – і є автобус на рейках, що відправляється зі станції Гречани о 7.00, врешті здалися: «Поламався автобус. Поляки забрали на ремонт». Що саме з ним сталося, чоловіки так і не сказали.
Поломка «невідомого походження» – не єдиний недолік цього комфортабельного автобуса. Пасажири зізнаються, що найбільше їм не до вподоби те, що сідати доводиться на станції Гречани. «Дуже незручно, що він їде не з центрального залізничного вокзалу, – нарікає хмельничанка Галина Левчук. – Я з Прибузької їхала сюди на таксі. Витратила 30 гривень, зате на квиток до Вінниці – лише 20 з копійками».
А ось для студентів цей транспортний засіб – те, що треба. «Зручно, швидко і недорого, – каже Софія Олійник, – за студентським квитком лише – 10 гривень».
Щоправда, цього разу ми щось припізнилися. І замість 10.17, коли, зазвичай, рейковий автобус «Гречани-Вінниця» прибуває до пункту призначення, наш потяг прибув о 10.50.
За рейковим автобусом пасажири, котрі ним уже їздили, шкодують. Мовляв, не той рівень. І бажають йому швидкого і якісного ремонту. А вже згадані провідники запевняють: «За кілька днів він буде знову на колесах».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую