ye-logo.v1.2

У серпні чи у вересні: коли школярі Хмельницького сядуть за парти

Суспільство 2841
В деяких містах країни навчальний рік у школах вирішили розпочати раніше вересня
В деяких містах країни навчальний рік у школах вирішили розпочати раніше вересня. Фото: автора

Яких рекомендації планує дотримуватися місто, щоб почати навчальний семестр у школах.

Російські атаки української енергетики можуть вплинути і на навчання українських школярів. Вже сьогодні деякі міста вирішили посадити дітей за парти ще в серпні, щоб у разі гострих проблем з енергетикою взимку, відправити дітей на довші канікули.

Утім, у Хмельницькій громаді, як стало відомо наразі, навчання у школах планують розпочати з 1 вересня. Про це сайту «Є ye.ua» розповів заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак.

«На цю мить рішення про те, що ми розпочнемо освітній процес у школах раніше вересня, немає», - пояснив Михайло Кривак.

Він зазначив, поки що будуть користуватися рекомендації Міністерства освіти і науки України, які радять розпочати навчальний семестр з 1 вересня та за рішенням шкіл навчатися по суботах. Також, якщо у школах однозмінне навчання, то можна перенести початок уроків на 10:00, щоб якнайоптимальніше залучити світлу пору доби.

«Ми будемо розглядати можливість застосування рекомендацій МОН України, проте в нашій ситуації не буде єдиного підходу до організації навального процесу в усіх закладах освіти. Тобто будуть рекомендації щодо навчання у Хмельницькій громаді, але навчальні заклади самі вирішуватимуть, яких їм рекомендацій дотримуватися, зважаючи на ситуацію, яка у них складається», - наголосив заступник міського голови.

Він також додав, що знає про те, що деякі міста ухвалили рішення почати навчання у школах раніше, в серпні, і доповів про це міському голові, проте таке рішення у Хмельницькій громаді поки що не ухвалювалося.

Читайте також:  Обрати робітничу професію – у Міносвіти запустили додаткову цифрову платформу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую