Гаряча тема:
- Війна
«На щиті»: Хмельниччина попрощалася з чотирма захисниками України
Полеглих Геров провели в останню земну дорогу в Новоушицькій, Білогірській, Судилківській та Сахновецькій громадах…
П'ятеро захисників України з Хмельниччини повернулися «на щиті» додому після боїв з російським ворогом. Скорботним стало 24 вересня для Новоушицької, Білогірської, Судилківської та Сахновецької громад, що на Шепетівщині… Із полеглими захисниками прощалися та проводжали до місця їх останнього спочинку, встеливши дорогу квітами…
На Новоушиччині громада провела в останню дорогу 36-річного Героя Руслана Миколайовича Крайчака. На колінах, з блакитно-жовтими стягами, встеливши дорогу квітами, жителі громади зустрічали Героя дорогою до рідного Вільховця.
«Він назавжди повернувся додому з самого пекла - з Покровського району Донецької області. Солдат-гранатометник загинув під час виконання бойового завдання 18 вересня, перебуваючи на лінії бойового зіткнення… Водій Вільховецької амбулаторії, скромний та порядний, працьовитий і добрий хлопець, який ніколи не відмовляв у допомозі. Таким Руслана Крайчака пам'ятатимуть односельці, колеги, сусіди, друзі», - розповідають про Героя у громаді.
На Новоушиччині громада провела в останню дорогу Руслана Крайчака. Фото: Новоушицької селищної ради
Білогірщина оплакувала та прощалася зі своїм Героєм з села Вільшаниця Володимиром Володимировичем Струком.
«Справжній воїн, надійний побратим, люблячий батько, хороший брат, людина, яка завжди була готова прийти на допомогу. Старший солдат Володимир Струк виконуючи військовий обов'язок загинув 21 вересня поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області. Він до останнього зберігав вірність присязі, не зрадивши ні їй, ні українському народу», - таким згадують Героя у громаді.
Поховали бійця в селі Вільшаниця. У жовтні йому мало виповнитися 36 років…
Білогірщина прощалася зі своїм Героєм з села Вільшаниця Володимиром Струком. Фото: Білогірської селищної ради
У Судилківській громаді на Шепетівщині 24 вересня в громаді в останню земну дорогу провели воїна-захисника рідної землі Юрія Адильовича Ждановича.
Як повідомляють у громаді, Юрій Жданович народився 27 жовтня 1979 року на Білогірщині в селі Ювківці. Після навчання у школі вступив до Плужненського ПТУ, здобув професію тракториста. Згодом працював у Шепетівській виправній колонії та оператором сушильних установок на одному з місцевих підприємств.
«У 2002 році зустрів свою долю. Разом з дружиною Ольгою створили міцну сім'ю. Жили щасливо та дружно, виховували трійко дітей: двоє синів та доньку. Проживали в Судилкові, який став рідним для Юрія Адильовича. Так багато було у планах, мріях та задумах, але все перекреслила війна...», - розповідають у громаді.
У лютому 2023 року Юрій Жданович став на захист України. Був стрільцем-помічником гранатометника.
«Вірний присязі син України, патріот рідної землі, за мир в Україні віддав найдорожче – своє життя. Загинув 7 березня 2024 року під час ведення бойових дій поблизу одного з населених пунктів Пологівського району Запорізької області», - інформують у громаді.
Поховали Юрія Адильовича у Судилкові з усіма військовими почестями.
У Судилківській громаді в останню земну дорогу провели Юрія Ждановича. Фото: Судилківської ОТГ
Сахновецька громада на Шепетівщині зустріла свого Героя-захисника Олександра Валерійовича Горпанчука, щоб подякувати йому за подвиг та провести в останню земну дорогу у рідному селі Тернавка…
Олександр Валерійович загинув 18 вересня 2024 року поблизу населеного пункту Костянтинівка Покровського району Донецької області.
«Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі і ангелами у складі небесного війська оберігають рідну землю та свій народ. Вічна, світла пам'ять і шана полеглому захиснику… Царство небесне і вічний спокій…», - висловлюють співчуття з приводу загибелі Героя у громаді…
Сахновецька громада на Шепетівщині зустріла свого Героя-захисника Олександра Горпанчука. Фото: зі сторінки Сахновецької громади у фейсбуці
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: