ye-logo.v1.2

Дружина “позичила” у чоловіка авто –

Суспільство 1022 1

правоохоронці кілька годин шукали його по Кам'янцю

Днями кам’янець-подільські правоохоронці  кілька годин шукали іномарку, яку залишив 32-річний молодик під фітнес-клубом. Він спокійно собі займався півтори години, а коли вийшов на вулицю, то сторопів: його автівки не було. Він одразу ж повідомив у міліцію і та обшукала все місто. Зникле «КІА Соренто» знайшли біля будинку любителя фітнесу. Машина стояла біля під’їзду, в якому живе її власник.
З'ясувалося, що в ролі викрадачки виступила дружина потерпілого. Їй треба було відвезти дитину на заняття з англійської, причому, жінка вже спізнювалася. У пошуках таксі вона оббігала цілий квартал, та ніде не було жодної машини. І раптом біля фітнес-клубу жінка побачила  сімейне «КІА». Тож, не довго думаючи, вона сіла за кермо. Чоловікові зателефонувати не змогла, бо розрядився мобільник. Поки дитина була на уроці, пані каталася містом та влаштовувала свої особисті справи. Опісля повезла дитину додому, а машину залишила в дворі. Щоб не слухати сімейного скандалу, правоохоронці покинули місце пригоди.


Коментарі:

Алина 15.10.2010 11:56

Шутка была забавной, пусть знает, что важнее- урок английского языка своего чада или какой-то фитнес клуб. Урок жена ему приподнесла надолго.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую