ye-logo.v1.2

Залишалися вірними Україні до останнього подиху: з двома захисниками попрощалися на Хмельниччині

Суспільство 9269
Вічна шана Полеглим Героям..
Вічна шана Полеглим Героям... Фото: Берездівської тергромади

Вони захищали Україну від ворога.

Із полеглими захисниками України прощалися у двох громадах Хмельниччини.

Учора, 19 жовтня, в селі Берездів на Шепетівщині, відбулося прощання з загиблим Героєм - Юрієм Віталійовичем Міськовим.

«Обірвалось молоде життя, мужнього, сміливого, доброзичливого Героя - Міськова Юрія Віталійовича, який народився 26 грудня 1991 року. Він був командиром піхотного відділення та залишався вірним Україні до останнього свого подиху…», - повідомили в Ганноільській громаді.

Народився та виріс воїн в селі Берездів, завжди був людяним, чуйним, добрим, люблячим, всім приходив на допомогу, ніколи від нього не чули відмови, був підтримкою та опорою для своєї бабусі з дідусем, тітки, сестри, племінника яких невимовно любив.

Юрій ще маленьким втратив батька та не так давно поховав і рідну матір, кажуть у громаді… Загинув Герой виконуючи бойове завдання в населеному пункті Нью-Йорк Донецької області.

На Шепетівщині відбулося прощання з загиблим Героєм - Юрієм Міськовим. Фото: Берездівської громади

19 жовтня Білогірська громада провела у засвіти свого земляка - Олександра Михайловича Українця.

Як повідомляють в Білогірській селищній раді, життя військового обірвалося тиждень тому, на полі бою, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нижній Клин Курської області.

Провести бійця в останню путь цього суботнього дня прийшли, як небайдужі білогірчани, так і мешканців прилеглих сіл, які встелили квітами увесь шлях до рідного дому загиблого в селі Корниця.

«Повернувся на щиті, як справжній Герой, який не зрадив присязі, віддавши життя. В листопаді Олександру мало виповнитися 35 років...», - кажуть у громаді.

Провести бійця в останню путь цього суботнього дня прийшли, як небайдужі білогірчани, так і мешканців прилеглих сіл, які встелили квітами увесь шлях до рідного дому загиблого в селі Корниця.

Білогірська громада провела у засвіти свого земляка - Олександра Михайловича Українця. Фото: з фейсбук-сторінки Білогірської селищної ради

Нагадаємо, 18 жовтня у Старокостянтинівську громаду «на щиті» повернувся захисник Михайло Наконечний.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую