Гаряча тема:
- Війна
Найдовша повітряна тривога на Хмельниччині: росія атакувала область безпілотниками майже 11 годин
По ворожих цілях працювали Сили протиповітряної оборони.
Майже 11 годин на Хмельниччині тривала повітряна тривога сьогодні, 28 жовтня. Це була найдовша тривога в області з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Сьогодні ворог атакував бойовими безпілотниками повітряний простір Хмельниччини з 1:51 по 12:50. Час від часу надходили сповіщення про підвищений рівень небезпеки та було чути звуки вибухів. По ворожих цілях працювали Сили протиповітряної оборони.
Сьогоднішня тривога тривала 10 годин та 59 хвилин. Такої тривалої загрози ще не було. Попередня найдовша тривога на Хмельниччині, за даними ресурсу «Статистика повітряних тривог», була зафіксована 26 серпня цього року – вона тривала 6 годин та майже 19 хвилин. Тоді були пошкоджені об'єкти енергетичної інфраструктури у Хмельницькій громаді.
За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, 28 жовтня ворог застосував 100 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників невстановленого типу із напрямків Курськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – російської федерації. Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України. Більшість ворожих БпЛА було збито на Київщині, Черкащині та Хмельниччині.
Як уточнюють в Повітряному командуванні «Захід» Повітряних Сил ЗСУ, впродовж цієї ночі і ранку російські агресори атакували західний регіон України ударними безпілотними літальними апаратами. І станом на 11:40 повідомляли, що підрозділи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та авіація повітряного командування «Захід» в зоні своєї відповідальності у Хмельницькій, Рівненській і Тернопільській областях знищили 21 ударний БпЛА типу «Shahed».
Наразі інформації від Хмельницької ОВА щодо роботи ППО в області чи наслідків ворожої атаки поки немає.
Читайте також: «Ми записуємося у чергу, щоб пускати «крилаті»»: історія пілота Су-24М, який служить у Старокостянтинові
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: