Гаряча тема:
- Війна
Олександр Сирський нагородив командира, який родом з Хмельниччини
«Філін» захищає Україну з жовтня 2022 року.
Днями Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський працював на найбільш важливих ділянках східного фронту російсько-української війни. І під час робочого візиту відзначив державними та відомчими нагородами особовий склад 68 Окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької облнасної ради
Серед нагороджених – командир одного з артилерійських підрозділів із позивним “Філін”. Ігор, який родом із Хмельниччини, на фронтах російсько-української війни із жовтня 2022 року. Капітана характеризують коротко і ясно: «Поставлені завдання виконує з високою відповідальністю, проявляючи ретельність та самовідданість. Зразково виконує військовий та службовий обов`язок в умовах, пов'язаних з ризиком для життя. Вміє вірно визначати головний напрям під час вирішення поставлених завдань. Вміло застосовує власні знання в повсякденній службовій діяльності. Вирізняється високим почуттям відповідальності за доручену справу. Дбає за ввірений особовий склад».
Підрозділ артилерійської розвідки, яким командує капітан із позивним «Філін», вміло та професійно визначає небезпечні ділянки на лінії бойового зіткнення, проводить цілевказання та коригування вогню нашої артилерії, контролює результати вогневого ураження російських окупантів.
«Неодноразово в бойовій обстановці цей офіцер проявив себе мужнім, рішучим командиром, продемонстрував високий професіоналізм. Завдяки особистим якостям «Філін» має високий авторитет серед підлеглих та у старших командирів. Такі, як він, і забезпечують успіх на полі бою», - йдеться в повідомленні.
Читайте також: «Шахеди» вночі атакували Хмельниччину
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: