ye-logo.v1.2

На Кам'янеччині іноземець-шахрай видурив у місцевої жительки понад 35 тисяч гривень

Суспільство 414
На Кам
На Кам'янеччині жінка оплатила доставку та та розмитнення за посилку, яку так і не отримала. Фото: ілюстративне з Freepik.com

Правоохоронці закликають людей не довіряти незнайомцям у соціальних мережах.

На Кам'янеччині 35-річна місцева жителька стала жертвою шанувальника-іноземця, який  «надіслав» їй із-за кордону подарунок, за доставку та розмитнення якого кам'янчанка заплатила 37 тисяч гривень, однак презент так і не отримала. Про це повідомили у Кам'янець-Подільському районному управлінні поліції.

За словами правоохоронців, жінка познайомилася з іноземцем у соцмережах, який через деякий час вирішив надіслати їй подарунки. Однак кам'янчанці потрібно було оплатити розмитнення та доставку. При цьому, шанувальник запевнив її, що вміст подарункової бандеролі в рази дорожче.

«Жінка, забувши про обачність, перерахувала на рахунок нібито митної служби майже 37 тисяч гривень. Однак, одразу після цього іноземець на зв'язок більше не виходив», - повідомляють у поліції.

Наразі поліцейські встановлюють обставини даної події та вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям та не оплачувати сумнівні послуги у соціальних мережах.

Читайте також: На Ярмолинеччині під час пожежі рятувальники виявили тіла двох людей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую