Гаряча тема:
- Війна
У Хмельницькому попрощалися з Героями Павлом Кітайчуком та Віталієм Карачуном
Захисники боронили Україну на Донеччині та Луганщині.
Вчора, 6 грудня, мешканці Хмельницького проводжали до місця останнього спочинку двох Героїв Павла Кітайчука та Віталія Карачуна.
Павло Вікторович Кітайчук народився 17 квітня 1977 року. Він родом з Криму. У Хмельницькому працював двірником на одному з місцевих ринків. До війська бійця мобілізували у серпні 2024 року, повідомляють в ТРК «Місто». Павло Кітайчук служив в окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького.
«Він мені був мені, як старший син. Був людиною від душі. Він, скільки я його знаю, ніколи не образив ні котика, ні собачку», - згадує пані Анастасія, колега захисника.
«Павло був хорошою людиною. Всі його знають, як доброзичливу, завжди усміхнену людину, яка вміла пожартувати та підійти й поговорити. На жаль маємо страшну війну і втрачаємо найкращих синів, братів та чоловіків…», - розповідає Олег Міхалець, односельчанин Павла Кітайчука.
Загинув Герой 29 листопада 2024 року на Луганщині. Поховали Павла Кітайчука на кладовищі у селі Шаровечка. У нього залишилися дружина та син. Йому навіки 47…
Підписатися на канал "Є" в Youtube
Того ж дня, 6 грудня, хмельничани прощалися і з воїном Віталієм Миколайовичем Карачуном.
Захисник народився 30 червня 1980 року. Він працював на фірмі, яка займається виготовленням пластикових вікон. Його мобілізували до лав Збройних сил близько пів року тому, повідомляють в ТРК «Місто». Захисник був сапером, виконував бойові завдання у Донецькій області.
«Він був хорошим, щирим та відповідальним. На нього можна було покластися. Я займаюсь регбі й він дуже полюбляв приходити на наші ігри та вболівати», - розповідає Ігор Мага, товариш захисника.
Серце Віталія Карачуна не витримало і зупинилося 3 грудня 2024 року, коли він перебував у відпустці. Поховали захисника на Алеї померлих Героїв, що у Раковому. Йому назавжди залишиться 44…
Підписатися на канал "Є" в Youtube
Читайте також: На Хмельниччині провели в останню земну дорогу двох захисників
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: