Гаряча тема:
- Війна
З російського полону повернулися 189 українців

Чимало з них перебували в російській неволі понад два з половиною роки.
Сьогодні, 30 грудня, відбувся обмін полоненими. З російської неволі додому вдалося повернути 189 українців. Про це повідомили у Координаційному штабі поводження з військовополоненими.
Зазначають, що це один із найбільших обмінів з моменту повномасштабного вторгнення і одинадцятий за ліком
обмін у 2024 році. Цього разу звільнено 173 рядових та сержантів та 14 офіцерів. Серед тих, хто повернувся з неволі, - 87 військовослужбовців ЗСУ (з них 17 – ТрО), 43 – Національної гвардії України, 33 – Держприкордонслужби, 24 – Військово-морських сил. Також з неволі повернулися двоє цивільних.
«Крім Маріуполя та острова Зміїного, звільнені захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському напрямках, а нацгвардійці несли службу з охорони Чорнобильської АЕС. Також ми повернули тих, хто потрапив у полон на Курщині. Чимало громадян України перебували в російському полоні понад два з половиною роки», - зазначають у Координаційному штабі поводження з військовополоненими.
Нагадаємо, що найбільше повернення додому наших оборонців сталося 3 січня цього року. Тоді Координаційний штаб зміг повернути додому 230 людей.
Загалом з російської неволі в рамках роботи Координаційного штабу вже повернулося 3 тисячі 956 людей, з них у 2024 році – 1 тисяча 358.
Як зазначають в Координаційному штабі, сьогоднішній обмін відбувся за посередництва Об'єднаних Арабських Еміратів.
Нагадаємо, перед цим обміном, 18 жовтня, Україна повернула з полону 95 військових.
З російської неволі додому вдалося повернути 189 українців. Фото: Координаційного штабу поводження з військовополоненими
Звільнено 173 рядових та сержантів та 14 офіцерів. Фото: Координаційного штабу поводження з військовополоненими
Сьогоднішній обмін відбувся за посередництва Об'єднаних Арабських Еміратів. Фото: Координаційного штабу поводження з військовополоненими
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: