ye-logo.v1.2

Ракетна атака 15 січня: на Хмельниччині знищили ворожі цілі

Суспільство 1679
Ворог знову атакував Україну з повітря, застосувавши різні види ракет
Ворог знову атакував Україну з повітря, застосувавши різні види ракет. Фото: ілюстративне з facebook.com

Агресор вкотре атакував Україну з повітря.

Сьогодні, 15 січня, країна-терорист росія завдала чергового ракетного удару по Україні. Так, до прикладу, за повідомленням Львівської обласної військової адміністрації, на Львівщині є влучання в два об'єкти критичної інфраструктури у Дрогобицькому та Стрийському районах. «Через падіння ракети у селі Скнилів Золочівського району пошкоджені житловий будинок та господарська споруда. Жертв і постраждалих нема», - повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. А, що на Хмельниччині?

Сигнал «Повітряна тривога» в Хмельницькій області пролунав о 6:12 та тривав дві години. У цей період від Повітряних Сил ЗСУ надходила інформація, що ворожі ракети летять у бік Хмельниччини, а згодом і вздовж нашої області. У деяких районах було чутно й вибухи.

«Сьогодні вранці, під час сигналу «Повітряна тривога», наші сили ППО знищили 4 ворожі цілі. Місця падіння уламків встановлюються. Станом на цю годину звернень щодо травмованих, загиблих чи пошкодження майна не надходило», - зранку 15 січня о 9:30 повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Наразі, скільки всього ракет та якого типу застосував ворог 15 січня, поки що в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ не повідомляли.

ОНОВЛЕНО об 11:15: «У ніч на 15 січня 2025 року російські окупанти здійснили комбінований удар по Україні ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування, а також ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами-імітаторами інших типів», - повідомили в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил ЗС України виявлено та здійснено супровід 117 повітряних цілей противника:
- 1 балістичну ракету Іскандер-М/KN-(район пуску — Бєлгородська обл.);
- 7 крилатих ракет Х-22/32 із літаків Ту-22М3 (район пусків — Тульська обл. – рф.);
- 4 крилаті ракети «Калібр» (із акваторії Чорного моря);
- 27 крилатих ракет Х-101/Х-55см із стратегічних бомбардувальників Ту-95мс (район пусків — Волгоградська обл.);
- 4 керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69 із літаків тактичної авіації (район пусків — Бєлгородська обл.);
- 74 ударних БпЛА «Shahed»/дронів-імітаторів різних типів (із районів Брянськ, Міллерово, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф.).

За попередніми даними, станом на 10:00 підтверджено збиття 77 повітряних цілей:
- 23 крилатих ракет Х-101, Х-55см;
- 3 крилатих ракет «Калібр»;
- 4 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69;
- 47 ударних БпЛА «Shahed»/дрони-імітатори різних типів, ще 27 не досягли цілей (локаційно втрачені).

«Далеко не всі ракети, що не потрапили у статистику збитих, досягли цілей! Противник атакував об'єкти української енергетики, зокрема газову інфраструктуру на Харківщині, Львівщині та Івано-Франківщині. На жаль, внаслідок російської атаки є ураження об'єктів», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 15 січня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую