ye-logo.v1.2

Тетяна Крупа більше не очолює Хмельницький обласний центр МСЕК

Суспільство 3114
Тетяну Крупу офіційно звільнили з посади
Тетяну Крупу офіційно звільнили з посади. Фото: 24tv.ua

Ліквідаційній комісії МСЕК доручили провести з екскерівницею медустанови розрахунок після її звільнення.

Підозрювану у незаконному збагаченні Тетяну Крупу звільнили з посади головлікаря Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Підставою слугувала ліквідація такої медструктури як МСЕК. Про це йдеться у розпорядженні голови Хмельницької облради Віолети Лабазюк, що видане 20 лютого.

Як відомо, Тетяну Крупу мали звільнити з 18 березня 2025 року. Однак, імовірно, процес ліквідації МСЕК закінчився швидше, аніж планувалось, тож головлікарка офіційно пішла з посади майже на місяць раніше – 24 лютого.

У згаданому розпорядженні зазначається, що ліквідаційній комісії МСЕК при звільненні Тетяни Крупи доручено провести з нею розрахунок, відповідно до законодавства.

Загалом за період від арешту Крупи і до її звільнення минуло близько 5 місяців. Розмір заробітної плати головлікарки складав 35 тисяч 290 гривень 22 копійки на місяць. Утім, згідно з наданою раніше інформацією від МСЕК на інформаційний запит журналістів сайту «Є», з 5 жовтня жодних виплат вона не отримувала, оскільки «фактично відсутня на робочому місці та посадові обов'язки не виконує у зв'язку з перебуванням під вартою».

То на які виплати могла розраховувати Тетяна Крупа? У коментарі «Главкому» один із членів ліквідаційної комісії повідомив, що це може бути компенсація коштів за невикористану відпустку. Що стосується виплати заробітної плати голові МСЕК Хмельниччини після того, як їй було оголошено підозру, а потім арештовано, співрозмовник видання висловив сумнів про відшкодування цих коштів.

Текст розпорядження. Фото: скриншот з сайту Хмельницької обласної ради

Раніше у відповіді на інформаційний запит йшлося про те, що жодних виплат Тетяна Крупа з моменту затримання не отримувала

Нагадаємо, у жовтні 2024 року керівницю Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу затримали за підозрою у незаконному збагаченні. Під час обшуків в неї вдома знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів США у різних валютах. 7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Тетяні Крупі у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у 500 мільйонів 1528 гривень.

Далі розмір застави суд зменшував тричі: спочатку до 300 мільйонів, наприкінці листопада 2024 року – до 280 мільйонів гривень, а 24 січня 2025 року – до 260 мільйонів. Після обрання запобіжного заходу Тетяну Крупу утримують у київському слідчому ізоляторі. На її майно наклали арешт.

Також слідство з'ясувало, що родина Крупи час війни вивозила кошти з України. А в телефоні самої колишньої головлікарки знайшли листування, що можуть свідчити про зв'язки з працівниками ДБР, обласної прокуратури та митниками.

Крім того, паралельно з резонансним викриттям очільниці Хмельницької обласної МСЕК стало відомо, що близько пів сотні прокурорів Хмельниччини мають встановлену групу інвалідності. Офіс Генпрокурора почав розслідування з приводу законності їх встановлення. На тлі цього скандалу у відставку подав тодішній Генпрокурор Андрій Костін, також керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник звільнився з посади.

Читайте також: Громада на Хмельниччині знову продає будівлі двох колишніх шкіл та будинку культури

Коментарі:

Топові оголошення

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую