Гаряча тема:
- Війна
«На щиті» повернулись додому четверо Героїв з Хмельниччини

Із воїнами прощалися у Дунаєвецькій, Шепетівській, Білогірській та Кам'янець-Подільській територіальних громадах.
У понеділок, 17 березня, мешканці Дунаєвецької тергромади зустріли живим коридором Героя Рзаєва Романа Фахридин Огли. Його життя обірвалося 12 березня, повідомили у Дунаєвецькій міській раді.
Роман Рзаєв родом з села Пільний Мукарів. Захисник народився 12 червня 1980 року.
«Доля випробувала його з раннього дитинства: батько виїхав на історичну батьківщину до Азербайджану, а мати несподівано померла. Хлопчика з любов'ю та турботою виховували рідна тітка разом із старшою сестрою. У 1986 році Роман переступив поріг Вихрівської школи, а після її закінчення у 1994 році опанував професію зварювальника у Волочиському професійно-технічному училищі», - йдеться у повідомленні.
Після здобуття професії Роман Рзаєв працював у місцевому колгоспі. Згодом зустрів свою другу половинку, створив родину та став батьком двох дітей. Працював у столиці та за межами України.
Наприкінці травня 2023 року чоловіка мобілізували до лав Збройних Сил України. Він був водієм-заправником автомобільного взводу роти забезпечення пальними та мастильними матеріалами. Так під час заправки службових автомобілів у населеному пункті Богданівка Дніпропетровської області серце захисника раптово зупинилося. Йому назавжди залишилось 44…
Роман Рзаєв. Фото: Дунаєвецька ТГ / facebook
У Шепетівці 17 березня провели у засвіти молодшого сержанта Володимира Корчука. Воїн загинув 12 березня, рятуючи побратимів. Про це повідомили у Шепетівській міській раді.
Володимир Корчук народився 7 лютого 1991 року в місті Шепетівка. Змалечку відвідував театральний гурток, захоплювався танцями, але найбільше любив бойове самбо: на змаганнях юнак не раз здобував призові місця.
Після закінчення школи Володимир Корчук вступив до Національної академії внутрішніх справ у Києві на спеціальність «слідчий». З 2012 року почався його шлях у правоохоронних органах. Чоловік був на посаді оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Шепетівського районного відділу поліції. За спогадами колег, Володимира Корчука поважали його за принциповість і справедливість. Та у 2018 році у званні капітана він залишає службу. Деякий час працював начальником дільниці на комунальному підприємстві теплових мереж.
У березні 2023 року Володимир Корчук добровольцем пішов боронити країну. Він був у складі 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» на посаді інспектора прикордонної служби 1 категорії та начальника третьої групи мінометів.
«Він був найкращим батьком і коханим чоловіком. Завжди казав, що любив мене, любить і буде любити… Кожну вільну хвилину присвячував нам, намагався бути поруч навіть на відстані», - згадує дружина Героя Антоніна.
Героя не стало 12 березня. Він загинув під час виконання бойового завдання.
«Чоловік знав, що йде на небезпечну місію. Але страху в ньому не було – лише рішучість і обов'язок. Володимир загинув, рятуючи своїх побратимів. Він не мріяв про героїзм – він просто робив те, що вважав правильним, а його ім'я закарбоване в історії боротьби України за свободу», - зазначили у міськраді.
Володимир Корчук. Фото: Шепетівська міська рада / facebook
У Білогірській територіальній громаді 17 березня попрощалися з Героєм Олексієм Андросюком. Воїн загинув 11 березня, отримавши смертельні поранення у бою з ворогом. Про це повідомили у Білогірській селищній раді.
Олексій Андросюк був родом із Білогір'я. Тривалий час він мешкав у Рівному.
У червні 2022 року чоловік доєднався до лав ЗСУ і стояв до останнього... Захисник отримав смертельні поранення під час стрілецького бою з ворогом в районі населеного пункту Зелене Донецької області.
«Він загинув, як справжній воїн, до останнього зберігаючи вірність присязі. Турботливий син, люблячий батько, надійний побратим - саме таким запам'ятають його назавжди рідні та близькі», - зазначають в громаді.
Вічний спочинок Олексій Андросюк знайшов на кладовищі у рідному селищі. Герою назавжди залишилось 55…
Олексій Андросюк. Фото: Білогірська селищна рада / facebook
Мешканці Кам'янця-Подільського 17 березня провели в останню земну дорогу Героя Олександра Трішньовського. Воїн загинув 11 березня під час виконання бойового завдання на Сумщині. Про це повідомили у Кам'янець-Подільській міській раді.
Народився Олександр Трішньовський 30 серпня 1983 року у селі Довжок. Із сім'єю мешкав у Кам'янці-Подільському. Тут працював у комунальному підприємстві «Міськтепловоденергія». Колеги згадують, він був надійним працівником та людиною з великим серцем.
На захист країни чоловік став з перших днів повномасштабного вторгнення. Усміхнений, мужній та надійний... Таким Олександр Трішньовський залишиться лише у спогадах рідних і близьких, бо його життя забрала війна…
Під постріли почесної варти та Гімн України провели Олександра Трішньовського до місця останнього спочинку рідні, близькі, друзі та побратими, зазначили у міськраді.
Олександр Трішньовський. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада / facebook
Читайте також: На Кам'янеччині горів будинок культури
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: