ye-logo.v1.2

Тестування буде платним

Суспільство 1158 1

Принаймні, для декого

За словами міністра освіти та науки Дмитра Табачника, серед основних моментів правил прийому до вузів на 2011 рік:
• Терміни прийому документів до вузів – з 1 до 31 липня. Для абітурієнтів, які  будуть здавати вступні іспити, з 1 до 22 липня.
• Сертифікати незалежного оцінювання, отримані в усі попередні роки, залишаються дійсними.  Ті, хто хоче покращити результат, зможе спробувати це зробити. Але вже за гроші.
• Пільги при вступі матимуть переможці четвертого етапу всеукраїнських предметних  олімпіад та четвертого, заключного відкритого конкурсу – захисту робіт Малої  академії наук. Але пільги діятимуть лише при вступі на відповідну спеціальність (якщо предмет, по якому відзначився абітурієнт, профільний для цієї спеціальності).
• Випускники підготовчих курсів  вузів отримають можливість при вступі  на профільні спеціальності збільшити загальну кількість рейтингових балів на 20.
• Зовнішнє оцінювання буде проводитися з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.


Коментарі:

кет 16.10.2010 12:08

Правильно зробили!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую