Гаряча тема:
- Війна
«Думав, що цей день ніколи не настане»: на Новоушиччині зустріли звільненого з полону прикордонника Олександра Бевзюка

Захисник провів у неволі 2 роки й 7 місяців.
Вчора, 14 квітня, у Новоушицькій громаді зустріли звільненого з російського полону бійця прикордонного спецназу Олександра Бевзюка. Захисник провів у російській катівні 2 роки й 7 місяців. Про це повідомили у громаді.
Олександр народився та виріс у Новій Ушиці. Після строкової служби чоловік обрав контрактну військову службу та став бійцем прикордонного спецназу, навідником зенітних установок.
На момент повномасштабного вторгнення воїн захищав Маріуполь. Після поранення проходив лікування у медичному закладі, але потрапив у полон, коли росіяни окупували місто. Його звільнили 30 грудня 2024 року разом із 189 українськими бранцями. Серед звільнених тоді було троє захисників із Хмельниччини, зокрема Олександр.
«Увесь час у полоні тримався завдяки думці, що на мене чекають мама, дівчина та сестра. Як би важко не було, я підтримував себе й інших хлопців морально, бо всьому є початок і кінець. Надія, що полон не триватиме вічно, додавала мені сил і мотивувала жити далі», - цитували слова Олександра у Новоушицькій селищній раді після телефонної розмови із земляком.
Після тривалої реабілітації 14 квітня Олександр Бевзюк нарешті повернувся додому на рідну Новоушиччину.
«Ми йшли на обмін. Подивився на росіян – поголені, чисто одягнені, круглолиці. А ми – змучені, страшенно худі. Думав, що цей день ніколи не настане. Але тепер я вдома, мої сни стали реальністю. Мене підтримують рідні, друзі, знайомі – кожен хоче сказати добре слово, обійняти. Дякую! Це додає сил», - цитують слова захисника у громаді.
14 квітня Олександр Бевзюк повернувся додому на рідну Новоушиччину. Фото: Новоушицької громади
Нагадаємо, у березні до рідного селища Грицева Шепетівського району повернувся звільнений з російського полону український захисник Тарас Паламарчук. Він провів у неволі 2 роки та 9 місяців.
Читайте також: У Кам'янці-Подільському полеглим на війні Героям відкрили пам'ятні знаки
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: