Гаряча тема:
- Війна
Погода на завтра – заморозки у ніч на 28 квітня знову прогнозують на Хмельниччині

На наступному тижні трохи потеплішає.
Тиждень на Хмельниччині розпочнеться з нічних заморозків. Вдень 28 квітня дещо потепліє, порівняно з сьогоднішнім днем.
За інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, понеділок очікується з невеликою хмарністю, без опадів. Вітер південно-західний 3-8 метрів за секунду.
Вночі синоптики по області прогнозують сильні заморозки 0-3 градуси, вдень 13-18 тепла.
За даними ресурсу «Ventusky», вночі температура повітря в області опуститься до 2-х градусів, вдень повітря про +16-ти.
За прогнозом синоптиці Наталки Діденко, температура повітря в Україні впродовж дня становитиме скромненькі +13+17 градусів. У нічні години 28 квітня на півночі, заході та в центрі, на сході та місцями у південній частині є ймовірність заморозків на ґрунті.
«На наступному тижні потеплішає, щоправда вже до стриманіших градусів, літо поки що помахало нам ручкою», - зазначає Наталка Діденко.
Читайте також: У Хмельницькому поблизу Південного Бугу екоактивісти висадили дерева
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: