ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Роботодавці побили колишніх працівників

Суспільство 2224

Щоб розставити всі крапки над «і», двоє житомирян та мешканець Луганщини приїхали на Хмельниччину, щоб розібратися з колишніми підлеглими

Двоє мешканців Летичівського району були на заробітках у Житомирській області. Займалися валкою лісу. Виконавши зазначений обсяг робіт, вони збиралися додому, але, за їх словами, роботодавці з ними не розрахувалися, тож чоловіки, за повідомленням ВЗГ УМВС у Хмельницькій області, у вигляді компенсації вирішили забрати інструмент, яким вони працювали — дві бензопили загальною вартістю трохи більше п’яти тисяч гривень. Роботодавці ж цього не простили. Винайнявши автомобіль, двоє житомирян тамешканець Луганської області, за версією досудового слідства, приїхали до села, де мешкали їхні колишні працівники.

Спочатку підозрювані приїхали до будинку одного з чоловіків. Двері відчинила дружина, яка повідомила, що її коханий перебуває в Одесі. Насправді ж він був у сусідній кімнаті, і, знаючи, чого чекати від «гостей», вже телефонував до місцевого райвідділу міліції. За повідомленням ВЗГ УМВС у Хмельницькій області, підозрювані вдарили жінку молотком і змусили зняти усі прикраси: золоті сережки, каблучку, ланцюжок із хрестиком. Почувши все-таки, що чоловік перебуває поряд, зловмисники кинулися до нього, побили та відібрали усе цінне: мобільний телефон, каблучку та 350 гривень. А потім заштовхали в автомобіль і змусили показати, де живе його напарник. На іншому обійсті діяли за тією ж схемою: побили чоловіка та дружину і відібрали у них золоті прикраси.

В обох випадках підозрювані змусили своїх жертв написати розписки про те, що жодних претензій до них не мають. Коли ж виходили з будинку, їх якраз зустрів наряд міліції, викликаний першим потерпілим.

Наразі усі троє перебувають під вартою. Проти них порушено кримінальні справи за ч. 3 ст. 187 «Розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище». Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую