ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

«Розвели» бабусю, як у кіно

Суспільство 1905 1

У Кам’янці-Подільському біля кінотеатру «Сінема» шахрайка видурила в 77-річної пенсіонерки 17 тисяч гривень

Старенька приблизно о 15-ій годині дня поверталася з центрального ринку та почула запрошення приєднатися до акції. Якась молодиця агітувала перехожих, закликаючи виграти 1600 гривень. «Для цього треба, - пояснила бабусі незнайома агітаторка, - покласти в конверт якусь суму грошей. Розіграш буде завтра в магазині. Виграє той, чия сума в конверті виявиться найбільшою». Пенсіонерка рушила далі, але тут до молодиці підбіг чоловік, який одразу поклав у конверт кілька тисяч гривень. Це «завело» стару. Вона пішла додому та принесла всі свої заощадження – 17 тисяч гривень. При ній гроші заклеїли в конверт, жінка почала його підписувати, і тут ніби ненароком, у неї випала ручка. Вона попросила бабцю підняти ручку. Коли ж та розігнулася, то подала їй заклеєного конверта зі словами «Бажаю стати переможцем акції!»
Наступного дня бабуся з нетерпінням рушила до магазину, але тут запевнили, що ніякої акції не оголошували. Тоді вона тремтячими руками розкрила конверт, із якого посипалися нарізані газетні папірці… Правоохоронці Кам’янця-Подільського, повідомила прес-служба міськвідділу внутрішніх справ, наразі розшукують невідому шахрайку та попереджають населення: не слід довіряти незнайомим, які можуть вас розвести й залишити без копійки заощаджень.

Коментарі:

Микола Вовгура 12.12.2011 01:17

Бідна бабуся... Я її знаю, вона така довірлива. Шкода стареньку. До речі, майже одна й та ж сама стаття - тут і на "Голосі України" - http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=242665.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую