ye-logo.v1.2

Олександр Луцький більше не очолює Національну академію Державної прикордонної служби

Суспільство 836
Олександр Луцький пішов з посади ректора Національної академії Держприкордонслужби
Олександр Луцький пішов з посади ректора Національної академії Держприкордонслужби. Фото: nadpsu.edu.ua/

У закладі обрали тимчасового виконувача обов'язків ректора.

Національна академія Державної прикордонної служби тимчасово залишилася без ректора. Каденція генерал-майора Олександра Луцького, який очолював заклад впродовж останніх п'яти років, завершилась. Про це повідомили у пресцентрі навчальної установи.

Наразі у прикордонній академії оголосили конкурс на заміщення вакантної посади, який призначили на 11 вересня. Обов'язки ректора тимчасово виконуватиме проректор з навчальної роботи, доктор наук з державного управління, полковник Олександр Мейко, пише Суспільне.

Полковник Олександр Мейко виконуватиме обов'язки ректора Національної академії Державної прикордонної служби. Фото: nadpsu.edu.ua

Генерал-майора Олександра Луцького перевели на нову посаду в адміністрацію Державної прикордонної служби.

На офіційній сторінці НАДПСУ Олександр Луцький прозвітував про результати роботи академії під час його головування:

«Ми вдосконалювали нові освітні програми, створювали бойові підрозділи, підтримували сім'ї полеглих та поранених, рухалися вперед. Академія впровадила стандарти НАТО в освітній процес, розгорнула нові кафедри та підрозділи. Забезпечила впровадження бойового досвіду в освітній процес з урахуванням набутих навичок прикордонниками під час відсічі збройної агресії. Ліцензувала та акредитувала понад десяток новітніх освітніх програм на всіх рівнях освіти. Упровадила дослідницькі проєкти у сфері оборони. Створила сучасну матеріально-технічну базу, зокрема бойовий тир, лабораторії, центр моделювання, тренажери, майстерні, а також оновила аудиторний фонд, гуртожитки та інші об'єкти..», - йдеться у його повідомленні.

Читайте також: Нове керівництво Хмельницької обласної прокуратури: що декларують головний прокурор області та його заступники

Коментарі:

Топові оголошення

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую