ye-logo.v1.2

На навчання – до США

Суспільство 1103

Можливість навчатися в Америці безкоштовно мають українські старшокласники завдяки програмі «FLEX: програма обміну майбутніх лідерів».

 Ця  програма обміну для учнів старших класів існує в Україні вже вісімнадцять років. За цей час стипендії на навчання в США отримали понад 4 800 студентів з України. Цього року до участі у програмі запрошуються учні 8-10 класів, які народилися з 1 січня 1994 року до 15  липня 1996 року та володіють англійською мовою.
Кожен, хто відповідає цим критеріям, може взяти участь у конкурсі. Також до участі в конкурсі запрошуються школярі з порушенням слуху, зору та іншими фізичними вадами. Для них створюються спеціальні умови.  Тестування відбуватиметься у три етапи. Перший – невеликий письмовий тест з англійської мови.  Другий тур відбувається, зазвичай, за день-два після першого, і теж визначає знання англійської. Його матеріали надсилаються до Вашингтона. На третьому етапі учасники заповнюють спеціальні анкети, пишуть два твори англійською мовою та проходять співбесіду. Фіналістів визначать у квітні, які у серпні вирушать до США. Для школярів Хмельниччини тестування пройде у Хмельницькому 16 жовтня о 10.00 за адресою: вул. Примакова, 2, ЗОШ №1. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефонами у Києві: (044) 482-02-21, 482-02-22.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую