ye-logo.v1.2

У «Куті» подвійна презентація від літераторів

Суспільство 1198

Хмельничани зустрічали лауреатку цьогорічного літературного конкурсу «Коронація слова» Дару Корній, київсько-подільського поета Сергія Пантюка та хмельницьку молоду поетесу Тетяну Землякову.


Дара, яку насправді звати Мирослава Замойська, презентувала товариству свій роман «Гонихмарник». Як зізналася письменниця, натхненням та музою стала її донька Дарина, яка полюбляє читати містичні та фантастичні твори. До речі, саме за ім'ям донечки, Мирослава вигадала псевдонім Дара. А Корній — це прізвище її матері. Ось така пошана усій жіночій половині родини. Лауреат конкурсу 2006 року та редактор міської газети «Проскурів» Богдан Теленько назвав «Гонихмарника» українськими «Гаррі Поттером» та «Сутінками». Адже головний герой твору — двоєдушник, сучасний львівський студент, який отримав у спадок прадавню хитру душу. Своєрідний двобій між доброю і «не дуже» сутністю однієї людини. Хоча взагалі роман про кохання, як каже сама Дара. Із присмаком львівських та карпатських легенд, які по-науковому називають українською демонологією.
Сергій Пантюк, який порівняно недавно перетворився із хмельницького митця на київського, презентував чергову збірочку «Неслухняники». Але поки дістався презентації в «Куті» (до цього уся компанія літераторів відвідала Гуманітарно-педагогічну академію), усі примірники нової збірки «розтягли студіки», як висловився сам поет.
І справжнім бонусом для хмельничан стала перша в житті збірочка молодої хмельницької поетеси Тетяни Землякової «Ройбуш на тиші». У мистецьких колах її вірші вже неодноразово чули, замиловувалися романтичним та досить співучим верлібром дівчини. Та у виконанні самої поетки ці рядки взагалі звучать драматично, з надривом душі. Тетяна розповіла, що найчастіше у неї запитують, що таке «ройбуш».
«Це сорт смачнющого червонястого африканського чаю», – відповідає мисткиня. Ілюстрації та обкладинку прикрашають роботи улюбленого художника поетки Автанділа Гігаурі.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую