ye-logo.v1.2

На Новоушиччині відкрили Алею пам'яті Героїв України

Суспільство 797
Банери встановили для Едуарда Столяра та Василя Кухара
Банери встановили для Едуарда Столяра та Василя Кухара. Фото: facebook.com/novaushytsia

Наразі там встановили банери з портретами двох воїнів-земляків.

Вчора, 28 жовтня, у селі Шебутинці Новоушицької громади відкрили Алею пам'яті Героїв України.

«Ця алея – не просто місце. Це святиня, де навічно збережено імена тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє, за мирне небо над Україною, за те, щоб діти сміялися, щоб люди могли жити і творити на рідній землі», - зазначили у Новоушицькій громаді.

На Алеї встановили банери з портретами двох захисників із біографіями – Едуарда Столяра та Василя Кухара, які віддали життя за Україну.

Едуард Столяр народився 31 травня 1996 року в селі Зелені Курилівці. Проживав у Шебутинцях, навчався у місцевій школі. Герой загинув від поранень, отриманих під час бойових дій у місті Дергачі Харківської області.

Василь Кухар із квітня 2023 року боронив Україну, обіймав посаду командира відділення. Його життя обірвалося 22 березня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу Білогорівки Сіверськодонецького району на Луганщині.

У селі Шебутинці відкрили Алею пам'яті Героїв України. Фото: facebook.com/novaushytsia

Читайте також: Алею Слави відкрили у Староушицькій громаді

Коментарі:

Топові оголошення

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую