ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині відкрили меморіальну дошку на честь добровольця Олексія Лукашека

Суспільство 935
У серпні 2022 року Олексій добровільно став на захист країни
У серпні 2022 року Олексій добровільно став на захист країни. Фото: Дунаєвецької громади

Захисник помер 11 лютого 2025 року у відділенні екстреної медичної допомоги від поранень несумісних із життям...

У селі Сокілець Дунаєвецької громади відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника України Олексія Григоровича Лукашека. Про це повідомляють у громаді.

Захисника згадують як доброго, щирого, працьовитого чоловіка, який був люблячим чоловіком і турботливим батьком чотирьох дітей.

У серпні 2022 року чоловік добровільно став на захист країни. Служив у 77-й окремій аеромобільній бригаді Десантно-штурмових військ, де виконував обов'язки старшого водія. Пройшов навчання у Великій Британії, брав участь у боях за Соледар, Часів Яр і Бахмут.

«Його посмішка з меморіальної дошки щодня нагадуватиме: Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях», - зазначають у Дунаєвецькій громаді. Фото: Дунаєвецької громади

Захисник помер 11 лютого 2025 року у відділенні екстреної медичної допомоги від поранень несумісних із життям, які він отримав під час бойових дій у Курській області.

За проявлену хоробрість Олексій Лукашек був нагороджений нагрудним знаком «Золотий Хрест», а вже після загибелі – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Його посмішка з меморіальної дошки щодня нагадуватиме: Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях», - зазначають у Дунаєвецькій громаді.

Захисник брав участь у боях за Соледар, Часів Яр і Бахмут. Фото: Дунаєвецької громади

Читайте також: У Славутському ліцеї відкрили меморіал на честь полеглих захисників України

Коментарі:

Топові оголошення

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую