ye-logo.v1.2

Свобода дріматиме до весни

Суспільство 1511

Хмельницькі байкери закрили сезон «мотоактивності» шаленим шоу

Вони відверті й не приховують своєї сутності – кажуть те, що думають і відчувають. Найбільше люблять незалежність, друзів, свободу й своїх залізних коней. Вони божевільні романтики. Вони байкери! І ось із наближенням зими змушені обмежити своє «спілкування з вітром» й поставити мотоцикли у гаражі.
Хоча, як висловився один із байкерів, вони найне-логічніший народ, тому мотосезон, по суті, ніколи не закінчується, просто тимчасово настає «мототоксикоз». Це такий період, коли і хотів би покататися, незважаючи на мороз, але немає можливості виїхати, бо гараж завалило снігом.
«Можливо, я когось здивую, але саме взимку проводиться багато байкерських зібрань, – розповідає байкер Олександр, відомий як Доктор Шнапс. – У Таїланді. Нас туди п'яними привозять на літаку, вивантажують, ми беремо напрокат моторолери і об'їжджаємо весь Тайський півострів».
Але оскільки в Хмельницькому не так тепло, як на Тайському півострові, то хлопці заїхали своїми мотоциклами просто в зал клубу «СВ», і влаштували грандіозні байкерські гуляння.  Як пояснили організатори, вечірки вони називають по-своєму – «забухалово». «Крайзібайкерс шоу» взагалі має розряд «грант». З'їхалися гості-байкери зі Львова, Ужгорода, Харкова, Одеси, Києва. Не приїхали запрошені з Молдови через трагічні події, що сталися у великій міжнародній байкерській родині – загинув один із шанованих байкерів.
На одному із мотоциклів влаштовують «решето-шоу» за участю молодої красуні. Звучить досить недоброзичливо. А насправді це пірсинг, просто в залі, на мотоциклі. Уявіть, напівоголена дівчина з «пірсинговими крилами», класний байк незрівнянне видовище для небайдужих до байкерського руху.
«Це буде просто грандіозне шоу! – ділиться один із учасників байкерського руху, Олександр Басистий. – Окрім пірсинг-шоу, запросили фаєристів театру «Духи вогню» – вибуховий народ! Спеціальний гість вечірки – гурт «Антитіла». Dj Krokodile запалюватиме танцпол. Ще приготували еротичне шоу, як для чарівних дівчат, так і для справжніх чоловіків».
«Епатажна вечірка, – каже Шнапс, за сумісництвом і байкер, і ведучий. – Такого в Хмельницькому ніхто ще не робив. Зазвичай, такі заходи ми проводимо виключно «для своїх». Але цього разу вирішили показати хмельничанам, чим ми можемо дивувати. Ми хочемо показати людям, що потрібно відриватися від буденності».
Та окрім подібних вечірок «розгуляй душа», хмельницькі байкери займаються благодійністю. Отож Головчинецький інтернат, який у квітні на відкритті мотосезону відвідала ціла колона крутих байкерів, не залишається поза увагою впродовж року. Виявляється, кожен байкерський захід супроводжується благодійними акціями.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую