ye-logo.v1.2

Роман Цимбалюк очолить управління екології Хмельницької міської ради

Суспільство 3313
Роман Цимбалюк стане новим очільником Управління з питань екології та контролю за благоустроєм
Роман Цимбалюк стане новим очільником Управління з питань екології та контролю за благоустроєм. Фото: колаж автора

Донині обов'язки керівника управління виконував Владислав Пукас.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм отримає нового керівника. Ним стане Роман Цимбалюк, депутат Хмельницької міської ради від «Політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА» та керівник МКП «Муніципальна дружина». Про це стало відомо з розпорядження Хмельницького міського голови Олександра Симчишина. 

Як зазначається, Роман Цимбалюк розпочне виконувати обов'язки на новій посаді 16 лютого. Сьогодні, 13 лютого, він офіційно звільнився з посади директора МКП «Муніципальна дружина». Зазначимо, що Роман Цимбалюк був очільником цього підприємства з 2018 року. 

Раніше, у 2006-2015 роках, він займався підприємницькою діяльністю. Окрім того, з 2008 по 2018 рік був охоронцем у Хмельницьких магістральних електричних мережах ПС-330.

Посадовець має ступінь бакалавра з економіки підприємства. Вищу освіту він здобував у Хмельницькому економічному університеті.

Перед призначенням на нову посаду Роман Цимбалюк 9 лютого подав декларацію про доходи та майновий стан. Згідно з документом, за 2025 посадовець отримав майже 492 тисячі гривень заробітної плати в МКП «Муніципальна дружина». Ще 4 736 гривень він позначив у декларації як "Національний кешбек". 

Серед об'єктів нерухомості Романа Цимбалюка - частина квартири у Хмельницькому (спільна сумісна власність з двома собами). Площа цієї квартири складає 50 квадратних метрів, а право власності у декларації посадовця датується 2004 роком.

Також у 2024 році Роман Цимбалюк став власником земельної ділянки площею 2000 квадратних метрів у селі Шумівці Розсошанської громади. Зазначена в декларації вартість цієї ділянки становила 46 600 гривень.

Про транспортні засоби у декларації не зазначено. Разом із тим, Роман Цимбалюк вніс відомості про грошові активи у сумі 350 000 гривень. 

Читайте також: Приховав майна на понад 30 мільйонів: підозру отримав екскерівник міграційної служби Хмельниччини

Коментарі:

Топові оголошення

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую