У громаді Шепетівського району зустріли захисника, який повернувся з полону

Федір Рая потрапив у російський полон у 2024 році.
У Крупецькій громаді Шепетівського району 19 травня зустріли звільненого з російського полону захисника Федора Васильовича Раю.
Як повідомляють у громаді, воїн перебував у ворожій катівні з 2024 року. Вдома на Федора чекали дружина та двоє синів.
Жителі громади організували захиснику теплу зустріч з короваєм, квітами та обіймами.

З короваєм та квітами зустріла Крупецька громада захисника, який повернувся з полону. Фото: Крупецької громади / Facebook

Жителі громади організували захиснику теплу зустріч. Фото: Крупецької громади / Facebook

Федір Рая поклав квіти портретів загиблих Героїв-земляків. Фото: Крупецької громади / Facebook
Читайте також: З російського полону додому повернулися 205 захисників, серед них – двоє з Хмельниччини
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: