На Хмельниччині попрощалися з трьома воїнами, наймолодшому – 21 рік

На війні загинули Юрій Гончар, Ігор Пусєв та Дмитро Бондарчук...
У четвер, 21 травня, мешканці Солобковецької тергромади зустріли живим коридором полеглого воїна Юрія Гончара. Йому було 21…
Як повідомили у Солобковецькій сільській раді, Юрій захищав Батьківщину на одному з найгарячіших напрямків фронту — Бахмутському. 30 липня 2024 року під час запеклих боїв біля населного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області він зник безвісти.
«Понад півтора року тривали важкі очікування та надія, а 14 травня 2026 року було остаточно встановлено, що воїн загинув під час виконання цього бойового завдання. Попереду мало бути ціле життя, але він віддав його за нашу свободу. Юрій назавжди залишиться у пам'яті односельців мужнім, щирим, усміхненим і безмежно відданим Україні», — йдеться у повідомленні.
На вічний спочинок Юрія Гончара провели у селі Проскурівка.

Юрій Гончар. Фото: Солобковецька сільська рада / facebook
У Чорноострівській громаді 21 травня відбулося прощання з воїном Ігорем Пусєвим. Воїн загинув 14 травня 2026 року поблизу населеного пункту Григорівка, що на Запоріжжі. Про це повідомили у Чорноострівській селищній раді.
Ігор Пусєв народився та виріс у Чорному Острові. Тут закінчив школу, а згодом і Чорноострівське сільське професійно-технічне училище №39. За фахом був слюсарем з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, трактористом-машиністом та водієм автотранспортних засобів.
На захист країни чоловік став ще у 2014 році, коли росія розпочала неоголошену війну на сході України. Був добровольцем. Добровольцем удруге пішов і коли почалося повномасштабне російське вторгнення.
Службу проходив у складі 128 окремої важкої механізованої бригади «Дике поле». Брав участь у боях на найгарячіших напрямках фронту. Мав поранення, лікувався у госпіталі і знову повертався до побратимів, у пекло війни.
Нині ж йому назавжди залишилося 54…

Ігор Пусєв. Фото: Чорноострівська селищна рада / facebook
Мешканці Полонської тергромади провели в останню земну дорогу 21 травня захисника Дмитра Бондарчука.
Як повідомили у міській раді, він був гранатометником парашутно-десантного відділення парашутно-десантного батальйону. Близько року вважався безвісти зниклим.
Нещодавно експертиза підтвердила, що Дмитро Бондарчук загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Лисівка Донецької області. Йому назавжди залишилося 36…

Дмитро Бондарчук. Фото: Інфодім / facebook
Читайте також: «Ми втратили хорошого захисника»: у Хмельницькому провели у засвіти воїна Вадима Грищука
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: