ye-logo.v1.2

«Чорний месник» знищує собак

Суспільство 1667 3
Ми також усією редакцією боїмося за свою улюбленицю Єшку.. Фото: Фото Євгенія ДОРОФЄЄВА.

У Хмельницькому знову невідомо хто потруїв тварин

Мешканці обласного центру у всіх мікрорайонах міста помітили, що кількість безпритульних собак різко зменшилася. Та особливо жорстоко «врегулювали чисельність» тварин в Озерній.
«Потруїли практично всіх, – нарікає мешканка мікрорайону Озерна Неля. – Я ще вночі, близько півдванадцятої, чула, як вони скавуліли. Сусіди розповідали, що все почалося ще вдень. Взагалі жахи відбувалися! Від тієї отрути собаки просто рвали на собі шкіру, божеволіли від болю. Діти усе те бачили, матері не могли заспокоїти їхні істерики. Навіть стерилізованих потруїли».
Захисники тварин розповіли, що «перше» отруєння сталося 5-6 жовтня, тоді постраждало 12 собак, двох із них вдалося врятувати. 15 жовтня була «друга хвиля», знайшли ще два трупи.
«Одну собаку підібрала небайдужа жінка, іншу – сім'я, яка проживає поряд із епіцентром отруєнь, – розповідає голова хмельницької міської громадської організації захисту тварин «Врятуй життя» Ольга Голова. – Вони відвезли собаку у ветлікарню на крапельницю, потім ще два дні доглядали за тваринкою. Нині цю собачку відвезли у притулок «Добро» на стерилізацію».
За словами ветлікаря Олександра Міляшкевича, який саме і рятував тварину, найімовірніше, це було харчове отруєння.
«Якби це була серйозніша отрута, навряд чи собака вижила б, – каже пан Міляшкевич. – Проте будь-яке отруєння серйозне, якщо вчасно не допомогти. Можливо, й інших можна було врятувати».
Проте ніхто із свідків собачих мук не знає, хто ж вчинив це звірство. Висловлюють поодинокі звинувачення, але різні. Хтось вважає, що це працівники ЖКГ «Спецкомунтранс», інші висловлюють припущення, що це якийсь невідомий «ненависник тварин».
«Хто труїть собак? На це запитання я не можу відповісти. Ми таким ніколи не займалися, – заперечує свою причетність головний інженер «Спецкомунтрансу» Василь Грабар. – Ми туди виїжджали, на проспект Миру, жінки плачуть. Пропонували їм машину, щоб відвезти тварин у ветлікарню. Ми не причетні до цих отруєнь.
«Потруїли ті, кому ці собаки заважають, – припускає волонтерка та захисниця тварин Наталя Білявська. – Люди й надалі рятуватимуться таким чином. Бо безпритульна собака голодна, тому вона є загрозою для людини. А все тому, що нікуди подіти тих бродячих собак, притулок «Добро» – просто окозамилювання. А владі байдуже».
«Кількість безпритульних собак в місті зменшується, бо їх відловлюють, – пояснює заступник начальника управління ЖКГ міста Хмельницького Віталій Зубар. – Ми свою роботу робимо. А за статутом організації волонтерів, саме вони мають проводити в місті інформаційну роботу, агітувати за гуманне ставлення до тварин. Це вже просто безсовісні люди, які труять «бродяжок». Це ж жива істота!».
Отож виходить, що усі ратують за бідолашних собак-безхатченків, але хтось таки їх труїть. І хто повинен це зупинити, також з'ясувати не вдалося. Радять «шукати щура на кораблі», мовляв, «той, хто це робить, живе поруч з вами».

Коментарі:

Людмила 05.11.2010 23:47

Собак жалко,но -"нікуди подіти тих бродячих собак, притулок «Добро» – просто окозамилювання" "«Кількість безпритульних собак в місті зменшується, бо їх відловлюють, – пояснює заступник начальника управління ЖКГ міста Хмельницького Віталій Зубар. – Ми свою роботу робимо."-А вот это вопрос спорный.На мой взгляд собак меньше нестоло.

Юлія Стахальська 01.11.2010 16:58

Олег, таких козлів не так вже й багато!!!! Тьфу вам в рожу!!!!!

Олег 31.10.2010 15:22

Ще прохання в Гречанах перетруїти

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую