ye-logo.v1.2

У яких ліцеях Хмельницького навчається найбільше випускників-відмінників

Суспільство 1180
Спеціальними нагородами від Хмельницької громади відзначать 232 учнів
Спеціальними нагородами від Хмельницької громади відзначать 232 учнів. Фото: Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради / Facebook

За підсумками навчання 340 одинадцятикласників отримають свідоцтва з відзнакою.

У Хмельницькій громаді завершується навчальний рік. Вже завтра, 29 травня, у школах пролунає останній дзвоник. Цьогоріч одинадцятий клас закінчують 2 тисячі 16 учнів. Про це повідомили в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради.

Стало відомо, які п'ять освітніх закладів підготували найбільшу кількість випускників, що отримають відзнаки. Це:

  • Ліцей №17 –  32 учні;
  • Ліцей №3 – 31 учень;
  • Ліцей №11 –  28 учнів;
  • Ліцей №1 – 20 учнів;
  • Ліцей №5 –  19 учнів.

Загалом за підсумками навчання 340 випускників громади отримають свідоцтва з відзнакою. Крім документів державного зразка, спеціальними нагородами від громади відзначать 232 учнів:

  • «За високі досягнення у навчанні» –  198 випускників;
  • «За досягнення у навчанні» –  34 випускники.

Додамо, що після того, як у 2024 році на державному рівні скасували традиційні золоті та срібні медалі, громада запровадила власну систему нагородження для школярів.

Читайте також: Мільйони літрів щодня: у Хмельницькводоканалі підрахували скільки води споживають хмельничани

Коментарі:

Топові оголошення

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую

Загальнонаціональна хвилина мовчання

"коли мене запитають що таке війна
я без роздуму відповім: імена" — Максим «Далі» Кривцов

Полеглі Герої Хмельниччини