Частина Хмельницького залишилася без води

У центральній частині міста можливе пониження тиску холодного водопостачання.
У зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами сьогодні, 31 травня, у Хмельницькому призупинили водопостачання у частині міста. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.
Припинили водопостачання:
- мікрорайону Лезневе,
- житлового масиву Садки,
- житлового масиву Дендропарковий,
- вул. Вінницької,
- проспекту Миру (від Старокостянтинівського шосе до вул. Трудової),
- Старокостянтинівського шосе,
- вул. Зарічанської (від Старокостянтинівського шосе до вул. Свободи).
Також зазначають, що в центральній частині міста можливе пониження тиску холодного водопостачання.
Орієнтовний термін завершення робіт - 18:00.
Читайте також: Зелені свята на Хмельниччині: від зілля у хаті до традиційних пирогів з цибулею і пшоном
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: