Погода на тиждень: що прогнозують синоптики
Розповідаємо, якою буде погода з 16 по 21 червня.
Температурні коливання впродовж тижня вже можна назвати традиційними, тож, як ви зрозуміли, цей тиждень не стане винятком. Почнеться тиждень вологою та прохолодною погодою, а на завершення потішить літнями плюсами та більш-менш сухою погодою. Детальніше про те, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 16 по 21 червня на сайті «Є ye.ua».
У вівторок, 16 червня, короткочасні дощі. Згідно з прогнозом синоптичної карти ресурсу «Ventusky», вночі опади пройдуть на півдні, а вдень - по всій території області. Денна температура повітря буде в межах +16+20 градусів, вночі термометри зупиняться на позначці у +11 градусів. Ближче до вечора посилиться вітер західного напрямку, його пориви місцями сягнуть 10-12 метрів на секунду.
У середу, 17 червня, опадів не прогнозують і стане спекотніше. Температурний максимум вдень прогнозують на рівні +22 градусів. Вночі термометри покажуть +12+14 градусів. Вітер південно-західний, західний, помірний 5-7 метрів на секунду.
У четвер, 18 червня, впродовж доби хмарно, але без опадів. Нічна температура повітря коливатиметься від +13 до +15 градусів. Вдень температурний максимум буде в межах від +22 до +25 градусів, йдеться в прогнозі від ресурсу «Meteofor». Вітер змінних напрямків, помірний 6-8 метрів на секунду.
У п'ятницю, 19 червня, короткочасні дощі, місцями з грозами, прогнозують на всій території Хмельниччини. Вдень температурний максимум по області очікується в межах +24+26 градусів. В нічний час температура коливатиметься від +15 до +17 градусів. Вітер північно західного напрямку 5-7 метрів на секунду.
У суботу, 20 червня, спекотно та без опадів. Температурні коливання будуть від +16 градусів вночі до +27 градусів вдень. Вітер змінних напрямків, 7-10 метрів на секунду.
У неділю, 21 червня, спекотно, впродовж доби збережеться малохмарна і суха погода. Нічна температура повітря коливатиметься від +17 до +20 градусів. Вдень температурний максимум буде в межах від +25 до +27 градусів. Вітер змінних напрямків, 4-6 метрів на секунду.
Звертаємо вашу увагу, що довгострокові прогнози не завжди точні і ще можуть змінитися. Слідкуйте за погодними змінами в області на сайті «Є ye.ua».
Читайте також: Після чотирьох років полону додому на Деражнянщину повернувся захисник Олексій Ковальчук
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: