ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Дитячі» гроші чиновники поклали у кишеню

Суспільство 2371

Шепетівською міжрайонною прокуратурою в одній із селищних рад виявлено зловживання службовим становищем її службовими особами, що призвело до незаконного заволодіння бюджетними коштами в сумі понад 86 тисяч гривень.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, встановлено, що посадовці неодноразово підробляли та підписували від імені жінок заяви до управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації про призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, одноразової допомоги при народженні дитини, допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Надалі, для заволодіння коштами, оформили на своє ім’я завідомо неправдиве доручення нібито від цих жінок, на підставі чого привласнили більше 86 тисяч гривень державної допомоги.
Окрім того, службові особи селищної ради для подальшого призначення і привласнення допомоги на дітей одиноким матерям внесли завідомо неправдиві відомості у довідки про склад однієї з таких сімей.
За вказаним фактом Шепетівським міжрайонним прокурором порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч.3 ст. 191 КК України. Триває слідство.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую