ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Хмельницькому дошкільнята біля дитсадка знайшли тіло новонародженої дитини

Суспільство 2551

У мікрорайоні Виставка діти на території дитячого садочка №37 знайшли мертву новонароджену дитину. Через декілька ж днів по проспекту Миру люди знайшли ще одне мертве немовля.

Матері у цих новонароджених дітей різні. Наразі обидва тіла перебувають на судово-медичній експертизі. Встановлюється скільки вони пролежали у землі - повідомляє портал vsim.ua.  "Якщо буде встановлено, що діти народилися живими, тоді буде порушена кримінальна справа, якщо з'ясується, що вони були мертвонароджені, то матері ніякої відповідальності не нестимуть. Проте за попередніми даними обоє дітей були мертвонародженими", - розповідає начальник прес-служби обласного управління міліції Інна Глега.  

Нагадаємо, що 6 квітня в Хмельницькому на вулиці знайшли мертве немовля. Жінка, яка помітила тіло дитини, відразу викликала міліцію.  Наразі триває перевірка. Але у будь-якому разі матері мертвих немовлят будуть розшукуватися. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую