ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

День Перемоги у Хмельницькому. Що буде?

Суспільство 5456

В день 67-ї річниці Великої Перемоги, 9 травня, у місті Хмельницькому відбудеться низка заходів на вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війні 1941-1945 років.

Розпочнеться святкування о 9.30 урочистою ходою від майдану Незалежності звідки двома колонами ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники міста і області, представники установ та організацій, політичних партій, молодіжних організацій, громадськість міста пройдуть до Військового кладовища та до Вічного Вогню. О 10.00 відбудуться загальноміські мітинги та покладання вінків і квітів на Військовому кладовищі, біля Вічного вогню та на Меморіалі Слави.
Впродовж дня святковий настрій в місті створюватимуть виступи духових оркестрів 19-ї ракетної бригади, 8-го окремого полку спеціального призначення, муніципального духового оркестру. В місцях відпочинку: в парку ім. І.Франка; парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана; біля будинку офіцерів мікрорайону Ракове; поблизу навчально-виховного комплексу № 2; біля Меморіалу Слави та в сквері ім. Т. Шевченка; всіх охочих традиційно частуватимуть солдатською кашею. Тематичні концертні програми творчих колективів міста проходитимуть на майдані біля кінотеатру ім. Т.Шевченка, в парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана.
Завершиться святкування 67-ої річниці Великої Перемоги яскравим феєрверком.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую