ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Безкоштовна юридична допомога — без проблем!

Суспільство 8797

Малозабезпечені жителі Хмельниччини мають змогу безкоштовно захистити свої права, звернувшись до приймальні Хмельницької обласної громадської організації “Подільська правова ліга”, де отримають вичерпні відповіді на всі свої запитання та, за необхідності, присутність адвоката у суді.

За словами голови організації, адвоката Андрія Місяця, до роботи в громадському секторі, а саме для безкоштовного здійснення представництва інтересів громадян у судах, неодноразово залучали адвокатську спільноту міста. Зокрема, у 5 справах адвокатами-партнерами здійснювалось кваліфіковане представництво інтересів громадян у судах. З них одна справа щодо запобігання виселенню з житла матері з малолітньою дитиною завершена на користь клієнтки.
До слова, безоплатні консультації та послуги адвокатів у судах стали можливими завдяки проекту “Покращення рівня забезпечення та захисту економічних прав людини – запорука розвитку громадянського суспільства”, який впроваджено за фінансової підтримки спільного проекту Міністерства закордонних справ Данії та Програми розвитку ООН в Україні “Розвиток громадянського суспільства”. Цей проект, хоча й тривав з жовтня минулого року по квітень нинішнього, має успішне продовження та шанси на розширення зон діяльності.
“Мета проекту - покращення рівня реалізації та захисту права власності малозабезпечених жителів Хмельницької області. Для досягнення цієї мети в рамках проекту при ХОГО “Подільська правова ліга” працювала, і робить це й досі, громадська приймальня, в якій щодня малозахищені громадяни отримували безкоштовну правову допомогу. Також діяли виїзні юридичні консультації на території Стуфчинецької, Гвардійської, Рідкодубівської та Пашковецької сільських рад, - розповідає Андрій Місяць. - Майже 500 громадян міста та області в рамках проекту отримали безкоштовну правову допомогу. З них понад 300 осіб звернулись із питаннями захисту права власності та змогли отримати якісну юридичну допомогу. Ми й надалі практикуватимемо надання безкоштовної правової допомоги, тому завжди раді будемо піти назустріч тим, хто її потребує”.
Отримати безкоштовну правову допомогу в приймальні ХОГО «Подільська правова ліга» можна щодня з 9 до 18 години за адресою: м. Хмельницький, провулок Пушкіна, 1, телефон для довідок 72-01-95. Плануються виїзні прийоми-консультації на базі сільських рад в межах Хмельницького району. Подібний центр діє також у Кам'янці-Подільському.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую