ye-logo.v1.2

Шопінг-бум у Хмельницькому

Суспільство 4924
Фото: автора

Хмельничан криза не лякає. Принаймні, такий висновок можна зробити, спостерігаючи за регулярним відкриттям магазинів, салонів, торговельних центрів.

За відносно невеликий період Хмельницький поповнився одразу кількома не просто магазинами, а гігантами у сфері торгівлі.

«Європа»
В суботу, після грандіозного відкриття з усіма його атрибутами: кульками, музикою, подарунками та призами, почав працювати торговий центр «Європа», що знаходиться на речовому ринку на вулиці Геологів. Приміщення, щоправда, ще не облаштовано на сто відсотків і функціонує у ньому лише перший поверх, але місць для оренди під магазини майже немає. Для зручності клієнтів, торговельні місця у центрі розділили за напрямками: сектор товарів для дітей, жіночий і чоловічий одяг, продуктова та промислові групи, і т.д. Другий поверх торгового центру ще доводять до ладу. ТЦ «Європа» – це кінцева зупинка маршрутного таксі №20.

«Таврія»
У тому ж таки приміщенні торговельного центру «Європа» і теж у суботу, запрацював ще один гіпермаркет «Таврія». На відміну від усього приміщення «Європи», гіпермаркет здали «під ключ». Усі відділи працюють повноцінно, а у день відкриття навіть рясніли різними акціями.

«Сільпо»
Ще однією точкою розжилася і мережа супермаркетів «Сільпо». Від суботи жителі мікрорайону «Виставка» мають змогу скуповуватися у супермаркеті, що розташований у приміщенні колишнього універмагу «Вінницький», що на проспекті Миру. А останній, до речі, переїхав на кілька метрів далі, і відтепер функціонує у відновленому приміщенні, що поряд.

«Dolce Vita»
Майже одночасно із супер- та гіпермаркетами відкрилася галерея меблів та декору «Dolce Vita». Усе для розкішного інтер’єру та декорування помешкання зібрано на проспекті Миру. Галерея працює уже майже місяць, однак офіційне відкриття із кульками та червоною стрічкою планується найближчими днями. У «Dolce Vita» можна знайти німецькі люстри, італійські дзеркала та меблі, а також цікаві дрібниці для довершення інтер’єру помешкання чи офісу.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую