ye-logo.v1.2

«Сплати податки й дихай вільно!»

Суспільство 5674
Фото: Фото автора та з архіву Богдана ШИПІЛОВА.

Податківці підбили підсумки та визначили переможців щорічного конкурсу «Податки очима дітей-2010»

Як зазначив заступник начальника Хмельницької обласної ДПА В’ячеслав Семенюк, конкурс на висвітлення теми податків запровадили задля формування податкової культури у майбутніх платників. «Усі представлені роботи свідчать про розуміння теми, про значення сплати податків у житті суспільства та держави. А зміст один: аби усі вчасно отримували зарплату та соціальні виплати, ми маємо добросовісно сплачувати податки», – сказав В’ячеслав Петрович.
Конкурс започатковано у 2001 році та проводиться у кілька етапів на рівні районів, областей та України. У другий, обласний етап вийшли понад сто творів живопису, близько 40 декоративних виробів та понад 30 віршів та нарисів. Переможців визначали у кількох номінаціях: «Художні твори», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Літературні твори».
Ті переможці, які посіли перші місця, отримали дипломи ДПА України за підписом її голови Олександра Папаіки, а також флешки на два гігабайти пам’яті. Це: Валентин Данилюк та Марина Боцян, Валерія Боднар та Ілона Данилюк, Дмитро Гонта та Богдан Шипілов.
Окрім того, обласний переможець у номінації «Літературні твори» у категорії 13-16 років Шипілов Богдан з Кам’янця-Подільського став лауреатом ще й всеукраїнського конкурсу висвітлення податкової тематики. У подарунок від ДПА України він отримав путівку до літнього табору «Маяк», що у Євпаторії, де протягом серпня-вересня добре відпочив, знайшов багато нових друзів та з задоволенням брав участь в усіх конкурсах та змаганнях, що там проводилися.
До речі, податківці закликають усіх бажаючих надсилати свої роботи на конкурс. А тим, хто мріє в майбутньому обрати професію податківця, пообіцяли посприяти у навчанні.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую