ye-logo.v1.2

«Консервуємо» рибальські снасті на зиму

Суспільство 2541

Управління держрибоохорони визначило місця, де з 1 листопада заборонена риболовля

На водоймах Хмельниччини розпочинається «зимова сплячка». «На осінньо-зимовий період, з 1 листопада і до кінця весняного нересту, забороняється вилов риби на зимувальних ямах, – пояснює провідний іхтіолог головного управління держрибоохорони в Хмельницькій області Віталій Дутко. – Ми визначили відповідні місця на водоймах та річках області і склали карту для рибалок».
До переліку заборонених місць увійшли акваторії на трьох водосховищах. На Щедрівському — пригирлова ділянка річки Вовк, акваторія в районі Летичівської птахофабрики. На Мартинківському — акваторія річки Ушка в районі села Курівка. На Дністровському водосховищі таких зимувальних ям найбільше: місця впадання річок Жванчик, Боговичка, Калюс, акваторія Бакотської затоки до водозабору села Гараївка, в районі села Рудківці вниз за течією тощо.
Та для затятих рибалок відведено кілька місць для любительського та спортивного рибальства на льоду. Зокрема, на Дністровському водосховищі від сіл Сокіл та Устя вверх за течією, від села Пижівка вниз за течією, від водозабору Гараївки. На Мартинківському водосховищі від села Зайчики до Курівки.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую