ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

На Хмельниччині під час купання у ставку втопилися дві дівчинки

Суспільство 3404 3
Попри заборону купатися діти все одно полізли у воду. Дві дівчини втопилося
Попри заборону купатися діти все одно полізли у воду. Дві дівчини втопилося

На зауваження сторожа про заборону купатися не реагували. В воду зайшло 5 чоловік, а на берег повернулося 3.

Трагедія сталася в урочищі неподалік одного з сіл Віньковецького району близько дев‘ятої години вечора. Компанія з семи підлітків відпочивала на березі ставка. Перед поверненням додому, не зважаючи на те, що уже сутеніло, дівчата вирішили ще раз скупатися. На зауваження сторожа про заборону купатися не реагували. В воду зайшло 5 чоловік, а на берег повернулося 3. На березі були виявлені речі дівчат. При розмові з батьками встановлено що вони забороняли дітям йти на даний ставок так як на ньому заборонялося купатися тому, що велика глибина та вода постійно холодна із-за підводних джерел.
Дві 14-річні подруги відпливли трохи далі від інших. Раптом одна з них почала тонути. Коли дівчина зникла під водою, приятелька кинулася її рятувати, але й сама за лічені секунди пішла на дно. Швидка течія одразу віднесла тіла дівчат від місця події, тому до їх пошуку залучили водолазів МНС, яким лише наступного дня вдалося відшукати бідолашних та підняти їх тіла на поверхню. 
Дівчатка були однокласницями, навчалися у восьмому класі у одному з сіл Віньковецького району. Мешкали обидві школярки у Барському районі Віннницької області. У навчальному закладі про них відгукуються лише позитивно.
Наразі працівники Віньковецького райвідділу міліції за фактом загибелі підлітків проводять перевірку. 


 

Коментарі:

Віктор 16.06.2012 11:36

Текст матеріалу взято з трьох офіційний сайтів 1. МВС Украни у Хмельницькій області  На Хмельниччині під час купання у ставку втопилися дві дівчинки   2. МНС України в Хмельницькій області Віньковецький район: знайдено тіла 2-х дівчат, які втопилися напередодні 11 червня об 11.00 групою водолазно-рятувальних робіт ТУ МНС України у Хмельницькій області знайдено та піднято на поверхню тіла двох дівчат 1998 року народження мешканок с. Бригидівка, Барського району Вінницької області, які втопились 10 червня о 21.30 в ставку поблизу с. Зоряне Віньковецького району, під час святкування дня народження з однолітками.
Прес-служба МНС   3. З сайту Хмельницької облдержадміністрації  http://www.adm.km.ua/index1.php?subaction=showfull&id=1339431557&archive=&start_from=&ucat=6&link=205 Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації повідомляє про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, які мали місце на території області в період з 5 по 10 червня 2012 року. 10.06.2012 р. – на ставку, на території Зорянської сільської ради, Віньковецького району, Ймовірно втопилися дві дівчини, 1998 р.н. жительки с. Бригидівка, Барського району, Вінницької області . Встановлено що група з 7-ми дівчат віком 13-15 років близько 20 год. 30 хв. прийшли на ставок для святкування дня народження. На зауваження сторожа про заборону купатися не реагували. В воду зайшло 5 чоловік, а на берег повернулося 3. На березі були виявлені речі дівчат. При розмові з батьками встановлено що вони забороняли дітям йти на даний ставок так як на ньому заборонялося купатися тому, що велика глибина та вода постійно холодна із-за підводних джерел. Вранці 11 червня водолазами ТУ МНС Хмельницької області буде проводитися обстеження дна ставу та розпочато пошуки тіл зниклих дівчат.
11 06 2012  

Златан Ібрагімович 15.06.2012 22:26

Як ви поясните різницю між вашими данними і данними МНС????????????

Златан Ібрагімович 15.06.2012 22:12

Ігор Мазура!!! Якщо я правильно зрозумів цю статтю писали ви!!!! Я двоюродний брат однієї з дівчат!!! 1. Дівчата, які загинули не вміли плавати це я знаю 100 %. це означає, що ви вигадуєте дані!!!! Ви готові відповісти за статтю, яку ви написали???? Мій номер телефону 098 07 321 90 . Якщо цю статтю написали ви я вам обіцяю, що ви мене запам'ятаєте надовго!!!!!!!!!!!!!!  

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую